Již v průběhu sezóny jsme věděli, že od nové sezóny již nebudeme moci počítat s výpomocí jaroměřského srdcaře a odchovance Jakuba Kopeckého. Přejeme mnoho úspěchů v superlize, kde bude pokračovat v sestavě FBC Liberec.

Opačným směrem přichází do Jaroměře Daniel Kroupa, jehož hostování se změnilo v přestup.  Dane, vítej v Jaroměři!

Spolupráce s Liberce pokračuje a z toho klubu máme ještě potvrzeny střídavé starty hráčů Patrika Rozkovce a Jakuba Kárníka, které jste měli možnost vidět v našem dresu i v minulé sezóně.

Máme radost, že v sestavě zůstává i trojice hráčů, která k nám přišla v lednu ze Sokoli Pardubice. Michal Janeček, Daniel Škeřík a Filip Krigovský se u nás v rozjeté sezóně rychle rozkoukali a přejeme jim, ať se jim u nás daří a líbí i nadále.

Nesmíme zapomenout ani na Tomáše Černého z FbC Hradec Králové, který definitivně potvrdil svůj vztah k našemu klubu a v nové sezóně pokračuje v naší sestavě.

Bohužel vám musíme oznámit i několik výrazných odchodů, tím hlavním je určitě odchod klíčové postavy posledních sezón Dominika Emlara, který se rozhodl změnit prostředí a odchází do ambiciózních Karlových Varů. Pro setrvání v mateřském klubu se rozhodli i hráči z Vysokého Mýta Milan Koubek a Adam Kobr. Za odehrané zápasy v našem dresu děkujeme a věříme, že se do naší sestavy v budoucnu třeba ještě vrátíte.

Otazník zatím visí nad výraznou postavou brankoviště. Jiří Veinfurter kývl na nabídku Sokolů z Pardubic a pokouší se prosadit do jejich sestavy. Budoucí dny teprve ukáží, zda úspěšně.