Kdo někdy zavítal na kterýkoli zápas zejména našeho elitního týmu mužů, určitě dosvědčí, že podpora z hlediště je jedním ze základních kamenů úspěchu. Zvlášť poslední sezóny dokazují, jak výkonným motorem jsou pro nás naši fanoušci. Energie vlitá do žil jaroměřských hráčů na straně jedné a naopak nervozita a nekomfort na florbalkách našich protihráčů, to je oč tu běží.

Diváci v hledišti jaroměřské haly hrají nezanedbatelnou roli i při utkáních ostatních kategorií. A roli zcela zásadní pak zejména při turnajích mládeže!

Jsme rádi, že naši fanoušci umí předvádět výkon srovnatelný s borci na hřišti. Jsme rádi, že naši fanoušci umí být hlasití, i když se zrovna nedaří. Jsme rádi, že stejně jako hráči na hřišti, tak i fanoušci v hledišti respektují soupeře, rozhodčí a hodnoty fair-play.

Jsme rádi za naše fanoušky! 

Čerstvou novinkou, kterou jsme si pro vás připravili je náš nová Fanshop!

Je zatím skromný a chystáme se naskladňovat základní sortiment. Proto směřujeme dodací lhůty prvních kousků k nadcházejícím Vánocům. Zboží objednané do 13.11. dodáme nejpozději do 18.12. Později, po doručení Vánočních objednávek, bude možné objednávat zboží bez individuálního potisku s kratšími dodacími lhůtami, resp. některé zboží bude trvale skladem. Tak na co čekáte? Hurá do Fanshopu.