muži A

září 2023

FBC DOŠWICH MILEVSKO
Sobota 9. září 2023, 19:00, SH Milevsko
Národní liga, 1. kolo
FBC DOŠWICH MILEVSKO
5:6
TJ Sokol Jaroměř
Florbal TJ Kobylisy
Neděle 17. září 2023, 17:30, SH TJ Kobylisy
Národní liga, 2. kolo
Florbal TJ Kobylisy
11:3
TJ Sokol Jaroměř
Panthers Praha
Sobota 23. září 2023, 19:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 3. kolo
TJ Sokol Jaroměř
6:12
Panthers Praha
Spartak Pelhřimov
Sobota 30. září 2023, 19:00, SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
Národní liga, 4. kolo
Spartak Pelhřimov
5:4
TJ Sokol Jaroměř

říjen 2023

SK Florbal Benešov
Sobota 7. října 2023, 19:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 5. kolo
TJ Sokol Jaroměř
8:1
SK Florbal Benešov
Florbal Primátor Náchod
Neděle 15. října 2023, 18:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 6. kolo
Florbal Primátor Náchod
8:3
TJ Sokol Jaroměř
TROOPERS
Sobota 21. října 2023, 19:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 7. kolo
TJ Sokol Jaroměř
9:4
TROOPERS
FBK Atlas Blansko
Sobota 28. října 2023, 19:30, TJ ČKD Blansko
Národní liga, 8. kolo
FBK Atlas Blansko
4:3
po prodl.
TJ Sokol Jaroměř

listopad 2023

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
Sobota 4. listopadu 2023, 19:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 9. kolo
TJ Sokol Jaroměř
3:4
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
T.B.C. Králův Dvůr
Neděle 12. listopadu 2023, 17:00, SH Králův Dvůr
Národní liga, 10. kolo
T.B.C. Králův Dvůr
6:9
TJ Sokol Jaroměř
FbC Písek
Sobota 18. listopadu 2023, 18:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 11. kolo
TJ Sokol Jaroměř
2:4
FbC Písek
Florbal TJ Kobylisy
Sobota 25. listopadu 2023, 19:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 12. kolo
TJ Sokol Jaroměř
6:10
Florbal TJ Kobylisy

prosinec 2023

Panthers Praha
Neděle 3. prosince 2023, 17:00, SH ZŠ Rudná
Národní liga, 13. kolo
Panthers Praha
5:8
TJ Sokol Jaroměř
Spartak Pelhřimov
Neděle 10. prosince 2023, 18:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 14. kolo
TJ Sokol Jaroměř
2:1
Spartak Pelhřimov
SK Florbal Benešov
Neděle 17. prosince 2023, 16:00, SH Bystřice
Národní liga, 15. kolo
SK Florbal Benešov
3:6
TJ Sokol Jaroměř

leden 2024

Florbal Primátor Náchod
Sobota 6. ledna 2024, 19:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 16. kolo
TJ Sokol Jaroměř
7:3
Florbal Primátor Náchod
TROOPERS
Neděle 14. ledna 2024, 17:00, SH Tuřany
Národní liga, 17. kolo
TROOPERS
7:6
po prodl.
TJ Sokol Jaroměř
FBK Atlas Blansko
Sobota 20. ledna 2024, 19:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 18. kolo
TJ Sokol Jaroměř
8:6
FBK Atlas Blansko
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
Sobota 27. ledna 2024, 19:00, Slavia VŠ Plzeň
Národní liga, 19. kolo
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
5:4
TJ Sokol Jaroměř

únor 2024

T.B.C. Králův Dvůr
Sobota 3. února 2024, 19:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 20. kolo
TJ Sokol Jaroměř
10:5
T.B.C. Králův Dvůr
FbC Písek
Neděle 11. února 2024, 18:00, SH Písek - oblouková
Národní liga, 21. kolo
FbC Písek
3:7
TJ Sokol Jaroměř
FBC DOŠWICH MILEVSKO
Sobota 17. února 2024, 19:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 22. kolo
TJ Sokol Jaroměř
6:3
FBC DOŠWICH MILEVSKO
FBK Atlas Blansko
Sobota 24. února 2024, 19:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 1. kolo
TJ Sokol Jaroměř
24.2.
FBK Atlas Blansko
FBK Atlas Blansko
Neděle 25. února 2024, 17:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 2. kolo
TJ Sokol Jaroměř
25.2.
FBK Atlas Blansko

březen 2024

FBK Atlas Blansko
Sobota 2. března 2024, 19:00, SH Svitávka
Národní liga, 3. kolo
FBK Atlas Blansko
2.3.
TJ Sokol Jaroměř
FBK Atlas Blansko
Neděle 3. března 2024, 15:30, SH Svitávka
Národní liga, 4. kolo
FBK Atlas Blansko
3.3.
TJ Sokol Jaroměř
FBK Atlas Blansko
Úterý 5. března 2024
Národní liga, 5. kolo
TJ Sokol Jaroměř
5.3.
FBK Atlas Blansko