Chci se stát hráčem, co pro to mám udělat?

Hráče přijímáme do všech kategorií od nejmladších až po dospělé a to včetně žen. Nejlepší start je přijít se podívat k nám na trénink. Kdy trénuje právě tvoje kategorie se můžeš podívat tady (link na Tréninky)

Chci se zapojit do činnosti v klubu, jak na to?

Možností, jak se zapojit je spousta. Více se dozvíš tady (link na Zapojte se) 

Chci klub finančně podpořit, na koho se obrátit?

Rádi uvítáme jakoukoli finanční podporu, za kterou jsme schopni nabídnout různou formu protiplnění. Kontaktujte někoho z vedení klubu (link na vedení) a určitě se domluvíme.

Chci sledovat aktuality o dění v klubu, kde všude vás najdu?

Naším hlavním informačním kanálem je tento web. Najdete nás ale také na Facebooku, Twittery, Youtube a Instagramu. (linky na sociální sítě)

Chci využívat klubových výhod, jak na to?

Každý člen našeho klubu může využívat výhod u našich partnerů. Více se dozvíte v členské sekci nebo od svých trenérů.

Chci se omluvit z tréninku, jak to mám udělat?

Docházka na tréninky je evidována v Členské sekci (link). Tam naši hráči udržují aktuální své kontakty, nahlašují svou docházku na tréninky a dozvídají se o dalším dění v klubu.

Chci zaplatit členské příspěvky, kde najdu VS a číslo účtu?

I podklady k platbám jsou k dispozici v Členské sekci (link). Číslo účtu je jednotné, VS má každý člen vygenerováný individuálně. Termíny splatnosti jsou také součástí podkladů k platbě a v našem klubu se řídíme heslem "pořádek dělá přátelé". Proto předpokládáme, že každý platí příspěvky včas a nemusíme nikoho urgovat. 

Co obsahují členské příspěvky?

Příspěvky zahrnují, resp. jsou použity zejména na tréninky ve velké hale i v Sokolovně, startovné do soutěží, nájmy za pořádaná utkání, pořádání domácích utkání - pořadatelská služba, trenérské vedení (povinná školení trenérů), výplata rozhodčích na pořádaných utkáních, nákup tréninkových pomůcek vč.dresů, úrazové pojištění v rámci tréninků i ligových turnajů. Příspěvky nezahrnují mimo jiné dopravu na turnaje a tréninky.

Jak ušetřit na příspěvcích nebo si i vydělat?

Ačkoli naše příspěvky jsou v porovnání s jinými sporty nebo jinými oddíly poměrně nízké, při troše snahy na nich lze ještě něco ušetřit. Slevu na příspěvcích u nás mají aktivní členové, kteří neváhají přiložit svou ruku tam, kde je to potřeba. Slevu u nás dostávají aktivní florbaloví rozhodčí a také členové, kteří přivedou do klubu sponzora. Více se dozvíte v sekci Příspěvky (link). Kromě toho si můžete peníze přímo vydělat a to zapojením se do aktivit klubu. O této možnosti si přečtěte tady. (link)

Máte-li jakékoli další dotazy, neváhejte se obrátit na své trenéry nebo na vedení klubu.