Od začátku roku 2020 je naším pomocníkem Členská sekce. Klubová sekce eos club zone je online platforma pro efektivní řízení našeho klubu. Představuje komunikační zázemí pro členy a organizační prostor pro management, kterému umožňuje i snadnou správu klubového webu.

Od sezóny 2020/21 je proto nezbytné pro každého člena klubu, aby Členskou sekci aktivně využíval. V Členské sekci spravuje každý své kontaktní údaje, najde tam podklady pro platby, přihlášky na jednotlivé akce i potřebné dokumenty. Pokud ještě nejste v členské sekci zaregistrováni, požádejte svého trenéra, případně pošlete základní údaje pro registraci (jméno, příjmení, datum narození, email a u dětí do 16 let i jméno a emila zákonného zástupce) na florbaljaromer@centrum.cz.


Mobilní aplikace

Další významný krok udělala společnost eos media s.r.o. při vývoji Členské sekce, která je naším klubovým nástrojem od konce roku 2019. Před pár týdny zpřístupnila dlouho očekávanou mobilní aplikaci, která je ke stažení jak v Google Play tak i v Apple Store.


Výhody mobilní aplikace eos club zone 

  • všechny důležité informace vždy po ruce 
  • přehled událostí a vyjadřování účasti 
  • notifikace na události, platby a další povinnosti 
  • rychlá komunikace se spoluhráči, trenérem a vedením 
  • a mnohem, mnohem více… 

Více informací na www.eosclubzone.cz/mobilni-aplikace

Postup instalace

  1. Stáhni si aplikaci
  2. Google Play Apple Store
  3. Přidej si náš klub do aplikace pomocí QR kódu níže nebo klíče 347926.

  4. Přihlas se pomocí stejných údajů, které používáš pro přihlášení do klubové sekce Sokol Jaroměř.