Pohár

FBK Atlas BlanskoTJ Sokol Jaroměř venku
středa 28. 9. Pohár, 5. kolo TJ ČKD Blansko
6:9
  • středa 28. září 2022 od 17:00
  • TJ ČKD Blansko
  • Pohár, 5. kolo

FLO: muži A

Sokol RudnáTJ Sokol Jaroměř venku
sobota 1. 10. Národní liga, 4. kolo SH ZŠ Rudná
17:00
  • sobota 1. října 2022 od 17:00
  • SH ZŠ Rudná
  • Národní liga, 4. kolo

junioři

detail družstva
TJ Sokol JaroměřFbC Skuteč
sobota 1. 10. 2. liga juniorů - skupina 4, 1. kolo SH ZŠ Rokytnice v O. h.
10:35
  • sobota 1. října 2022 od 10:35
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
  • 2. liga juniorů - skupina 4, 1. kolo
FBC LETOHRAD Orel OrliceTJ Sokol Jaroměř
sobota 1. 10. 2. liga juniorů - skupina 4, 1. kolo SH ZŠ Rokytnice v O. h.
15:20
  • sobota 1. října 2022 od 15:20
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
  • 2. liga juniorů - skupina 4, 1. kolo

starší žáci

detail družstva
Orel Rtyně v PodkrkonošíTJ Sokol Jaroměř
neděle 2. 10. Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo MSH Holice
9:45
  • neděle 2. října 2022 od 9:45
  • MSH Holice
  • Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo
TJ Sokol JaroměřFBC Dobruška
neděle 2. 10. Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo MSH Holice
12:00
  • neděle 2. října 2022 od 12:00
  • MSH Holice
  • Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko BTJ Sokol Jaroměř
neděle 2. 10. Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo MSH Holice
14:15
  • neděle 2. října 2022 od 14:15
  • MSH Holice
  • Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo
TJ Sokol JaroměřIBK Holice
neděle 2. 10. Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo MSH Holice
15:45
  • neděle 2. října 2022 od 15:45
  • MSH Holice
  • Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo

elévové

detail družstva
Florbal Primátor NáchodTJ Sokol Jaroměř
neděle 2. 10. Královéhradecká liga elévů , 1. kolo SH TJ Náchod
9:00
  • neděle 2. října 2022 od 9:00
  • SH TJ Náchod
  • Královéhradecká liga elévů , 1. kolo
TJ Sokol JaroměřFBK Draci Hořice U11
neděle 2. 10. Královéhradecká liga elévů , 1. kolo SH TJ Náchod
10:00
  • neděle 2. října 2022 od 10:00
  • SH TJ Náchod
  • Královéhradecká liga elévů , 1. kolo
FbC Hradec Králové černíTJ Sokol Jaroměř
neděle 2. 10. Královéhradecká liga elévů , 1. kolo SH TJ Náchod
10:20
  • neděle 2. října 2022 od 10:20
  • SH TJ Náchod
  • Královéhradecká liga elévů , 1. kolo
Florbal Primátor NáchodTJ Sokol Jaroměř
neděle 2. 10. Královéhradecká liga elévů , 1. kolo SH TJ Náchod
11:00
  • neděle 2. října 2022 od 11:00
  • SH TJ Náchod
  • Královéhradecká liga elévů , 1. kolo
TJ Sokol JaroměřFBK Draci Hořice U11
neděle 2. 10. Královéhradecká liga elévů , 1. kolo SH TJ Náchod
12:00
  • neděle 2. října 2022 od 12:00
  • SH TJ Náchod
  • Královéhradecká liga elévů , 1. kolo
FbC Hradec Králové černíTJ Sokol Jaroměř
neděle 2. 10. Královéhradecká liga elévů , 1. kolo SH TJ Náchod
12:20
  • neděle 2. října 2022 od 12:20
  • SH TJ Náchod
  • Královéhradecká liga elévů , 1. kolo