Po dvou měsících vám ho konečně můžeme představit! Nachází se vedle tenisových kurtů LTC v Josefově u Metuje na původní betonové ploše po bývalém zimním stadionu. Plochu o rozměrech 30x15m zarostlou mechem a nálety jsme nejprve vlastnim silami vyčistili, srovnali štěrkovou drti, abychom následně mohli na netkanou textilii položit povrch české výroby NISAPLAST určený pro venkovní použití. 

Na místě jsou už i mantinely a branky, takže tréninky mohly začít. Prvními, kdo nové hřiště vyzkoušel, byli hráči družstva starších žáků a také naši nejmenší, hráči elévů a přípravky. Během následujícíh týdnů se připojí i další. Plánujeme také, že hřiště nebude zahálet ani v létě a většina družstev ho využije i pro prázdninové tréninky, které se letos v nějaké míře jistě uskuteční. Přeci jen Covidová pauza byla dlouhá a florbalu není nikdy dost!

Realizace nového hřiště nebyla jednoduchá a tak bychom rádi zminili ty, kteří nejvíce přispěli k jeho přípravě a pořízení. Poděkování patří v prvé řadě Městu Jaroměř za finanční příspěvek. Dále tenisovému oddílu LTC, na jehož pozemcích se hřiště nachází a v neposlední řadě také hráčům a trenérům, kteří věnovali volný čas přípravě a pokládce povrchu.