Mladší žáci

říjen 2020

Florbal Primátor Náchod rytíři
Neděle 4. říjen 2020, 9:40, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 2. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
Florbal Primátor Náchod rytíři
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Neděle 4. říjen 2020, 10:30, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 2. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
0:0
TJ Sokol Jaroměř
FBŠ Všestary
Neděle 4. říjen 2020, 12:00, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 2. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FBŠ Všestary
FBK Bulldogs Hořice
Sobota 17. říjen 2020, 9:00, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 5. kolo
TJ Sokol Jaroměř
17.10.
FBK Bulldogs Hořice
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Sobota 17. říjen 2020, 10:35, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 5. kolo
TJ Sokol Jaroměř
17.10.
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Florbal Primátor Náchod rytíři
Sobota 17. říjen 2020, 12:50, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 5. kolo
Florbal Primátor Náchod rytíři
17.10.
TJ Sokol Jaroměř

listopad 2020

TJ Sokol Dvůr Králové nL
Neděle 8. listopad 2020, 9:40, SH Hořice
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 9. kolo
TJ Sokol Dvůr Králové nL
8.11.
TJ Sokol Jaroměř
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Neděle 8. listopad 2020, 11:10, SH Hořice
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 9. kolo
Sokol Chlumec nad Cidlinou
8.11.
TJ Sokol Jaroměř
FBŠ Všestary
Neděle 8. listopad 2020, 12:40, SH Hořice
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 9. kolo
TJ Sokol Jaroměř
8.11.
FBŠ Všestary
FBC Trutnov (DTJ)
Neděle 22. listopad 2020, 9:40, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 10. kolo
TJ Sokol Jaroměř
22.11.
FBC Trutnov (DTJ)
FbC Hradec Králové černí
Neděle 22. listopad 2020, 10:35, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 10. kolo
FbC Hradec Králové černí
22.11.
TJ Sokol Jaroměř
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Neděle 22. listopad 2020, 12:10, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 10. kolo
TJ Sokol Jaroměř
22.11.
TJ Sokol Dvůr Králové nL

prosinec 2020

FbC Hradec Králové bílí
Sobota 12. prosinec 2020, 9:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 14. kolo
FbC Hradec Králové bílí
12.12.
TJ Sokol Jaroměř
FBŠ Všestary
Sobota 12. prosinec 2020, 11:10, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 14. kolo
TJ Sokol Jaroměř
12.12.
FBŠ Všestary
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 12. prosinec 2020, 12:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 14. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
12.12.
TJ Sokol Jaroměř

leden 2021

Florbal Primátor Náchod rytíři
Neděle 10. leden 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 18. kolo
TJ Sokol Jaroměř
10.1.
Florbal Primátor Náchod rytíři
Florbal Primátor Náchod medvědi
Neděle 10. leden 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 18. kolo
Florbal Primátor Náchod medvědi
10.1.
TJ Sokol Jaroměř
FbC Hradec Králové bílí
Neděle 10. leden 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 18. kolo
FbC Hradec Králové bílí
10.1.
TJ Sokol Jaroměř
Florbal Primátor Náchod rytíři
Sobota 23. leden 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 19. kolo
Florbal Primátor Náchod rytíři
23.1.
TJ Sokol Jaroměř
FBC SION - DDM Nová Generace
Sobota 23. leden 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 19. kolo
TJ Sokol Jaroměř
23.1.
FBC SION - DDM Nová Generace
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 23. leden 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 19. kolo
TJ Sokol Jaroměř
23.1.
FBC Trutnov (DTJ)

březen 2021

FBC Trutnov (DTJ)
Neděle 21. březen 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 26. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
21.3.
TJ Sokol Jaroměř
FbC Sokol Předměřice n/L
Neděle 21. březen 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 26. kolo
TJ Sokol Jaroměř
21.3.
FbC Sokol Předměřice n/L
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Neděle 21. březen 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 26. kolo
TJ Sokol Jaroměř
21.3.
Sokol Chlumec nad Cidlinou

duben 2021

FBŠ Všestary
Neděle 18. duben 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 29. kolo
FBŠ Všestary
18.4.
TJ Sokol Jaroměř
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Neděle 18. duben 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 29. kolo
TJ Sokol Jaroměř
18.4.
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Florbal Primátor Náchod rytíři
Neděle 18. duben 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 29. kolo
Florbal Primátor Náchod rytíři
18.4.
TJ Sokol Jaroměř

květen 2021

Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 1. květen 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 33. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
1.5.
TJ Sokol Jaroměř
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Sobota 1. květen 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 33. kolo
TJ Sokol Jaroměř
1.5.
Sokol Chlumec nad Cidlinou
FbC Hradec Králové černí
Sobota 1. květen 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 33. kolo
FbC Hradec Králové černí
1.5.
TJ Sokol Jaroměř