Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábor
Mladší žáci
Klub
O nás
Kontakty a vedení
Trenéři
Tréninky
Haly
Historie
Úspěchy
Časté dotazy
Ke stažení
Zapojte se
30 let
muži A
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Týmy
muži B
(2004 a starší)
junioři
(2005-2006)
FLO: dorostenci
(2007-2008)
starší žáci
(2009-2010)
mladší žácí
(2011-2012)
elévové
(2013-2014)
přípravka
(2015-2016)
minipřípravka
(2017-2018)
Pro hráče
Příspěvky
Zdraví
Členská sekce
Soustředění
Vánoční turnaj
Oddílové slevy
Fanzone
Pro fanoušky
Vstupenky
Fotogalerie
Fanshop
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábor
Facebook
Instagram
YouTube
Flickr
TJ Sokol Jaroměř
florbal
Klub
O nás
Kontakty a vedení
Trenéři
Tréninky
Haly
Historie
Úspěchy
Časté dotazy
Ke stažení
Zapojte se
30 let
muži A
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Týmy
muži B
(2004 a starší)
junioři
(2005-2006)
FLO: dorostenci
(2007-2008)
starší žáci
(2009-2010)
mladší žácí
(2011-2012)
elévové
(2013-2014)
přípravka
(2015-2016)
minipřípravka
(2017-2018)
Pro hráče
Příspěvky
Zdraví
Členská sekce
Soustředění
Vánoční turnaj
Oddílové slevy
Fanzone
Pro fanoušky
Vstupenky
Fotogalerie
Fanshop
Partneři
Mladší žáci
Rychlá navigace
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Zápasy družstva Mladší žáci 2020/2021
Filtr zápasů
Nadcházející zápasy
Nadcházející
27
Odehrané
3
Vše
30
listopad 2020
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Neděle 8. listopadu 2020, 9:40, SH Hořice
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 9. kolo
TJ Sokol Dvůr Králové nL
8.11.
neděle
TJ Sokol Jaroměř
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Neděle 8. listopadu 2020, 11:10, SH Hořice
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 9. kolo
Sokol Chlumec nad Cidlinou
8.11.
neděle
TJ Sokol Jaroměř
FBŠ Všestary
Neděle 8. listopadu 2020, 12:40, SH Hořice
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 9. kolo
TJ Sokol Jaroměř
8.11.
neděle
FBŠ Všestary
leden 2021
Florbal Primátor Náchod rytíři
Neděle 10. ledna 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 18. kolo
TJ Sokol Jaroměř
10.1.
neděle
Florbal Primátor Náchod rytíři
Florbal Primátor Náchod medvědi
Neděle 10. ledna 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 18. kolo
Florbal Primátor Náchod medvědi
10.1.
neděle
TJ Sokol Jaroměř
FbC Hradec Králové bílí
Neděle 10. ledna 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 18. kolo
FbC Hradec Králové bílí
10.1.
neděle
TJ Sokol Jaroměř
Florbal Primátor Náchod rytíři
Sobota 23. ledna 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 19. kolo
Florbal Primátor Náchod rytíři
23.1.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
FBC SION - DDM Nová Generace
Sobota 23. ledna 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 19. kolo
TJ Sokol Jaroměř
23.1.
sobota
FBC SION - DDM Nová Generace
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 23. ledna 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 19. kolo
TJ Sokol Jaroměř
23.1.
sobota
FBC Trutnov (DTJ)
březen 2021
FBC Trutnov (DTJ)
Neděle 21. března 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 26. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
21.3.
neděle
TJ Sokol Jaroměř
FbC Sokol Předměřice n/L
Neděle 21. března 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 26. kolo
TJ Sokol Jaroměř
21.3.
neděle
FbC Sokol Předměřice n/L
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Neděle 21. března 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 26. kolo
TJ Sokol Jaroměř
21.3.
neděle
Sokol Chlumec nad Cidlinou
duben 2021
FBŠ Všestary
Neděle 18. dubna 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 29. kolo
FBŠ Všestary
18.4.
neděle
TJ Sokol Jaroměř
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Neděle 18. dubna 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 29. kolo
TJ Sokol Jaroměř
18.4.
neděle
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Florbal Primátor Náchod rytíři
Neděle 18. dubna 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 29. kolo
Florbal Primátor Náchod rytíři
18.4.
neděle
TJ Sokol Jaroměř
FBK Bulldogs Hořice
Neděle 25. dubna 2021, 9:00, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 5. kolo
TJ Sokol Jaroměř
25.4.
neděle
FBK Bulldogs Hořice
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Neděle 25. dubna 2021, 10:35, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 5. kolo
TJ Sokol Jaroměř
25.4.
neděle
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Florbal Primátor Náchod rytíři
Neděle 25. dubna 2021, 12:50, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 5. kolo
Florbal Primátor Náchod rytíři
25.4.
neděle
TJ Sokol Jaroměř
květen 2021
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 1. května 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 33. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
1.5.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Sobota 1. května 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 33. kolo
TJ Sokol Jaroměř
1.5.
sobota
Sokol Chlumec nad Cidlinou
FbC Hradec Králové černí
Sobota 1. května 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 33. kolo
FbC Hradec Králové černí
1.5.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
FBC Trutnov (DTJ)
Neděle 23. května 2021, 9:40, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 10. kolo
TJ Sokol Jaroměř
23.5.
neděle
FBC Trutnov (DTJ)
FbC Hradec Králové černí
Neděle 23. května 2021, 10:35, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 10. kolo
FbC Hradec Králové černí
23.5.
neděle
TJ Sokol Jaroměř
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Neděle 23. května 2021, 12:10, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 10. kolo
TJ Sokol Jaroměř
23.5.
neděle
TJ Sokol Dvůr Králové nL
FbC Hradec Králové bílí
Sobota 29. května 2021, 9:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 14. kolo
FbC Hradec Králové bílí
29.5.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
FBŠ Všestary
Sobota 29. května 2021, 11:10, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 14. kolo
TJ Sokol Jaroměř
29.5.
sobota
FBŠ Všestary
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 29. května 2021, 12:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 14. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
29.5.
sobota
TJ Sokol Jaroměř