TJ Sokol Jaroměř - TJ Slovan Havířov 9:4
branky:
18. Filip Krigovský, 21. Vojtěch Výborný, 24. Milan Sucharda, 28. Jiří Hofman, 29. Milan Sucharda, 45. Daniel Kroupa, 53. Milan Sucharda, 58. Michal Nožička, 60. Jakub Pařízek - 6. Radim Ivan, 19. Michal Kozelský, 42. Michal Kozelský, 50. Matěj Erbs; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 25 - Daniel Buroň 39; po třetinách: 1:2, 4:0, 4:2;

Vítězství nad Slovanem Havířov se nerodilo snadno. Po vlažném začátku jsme prohráli první dvacetiminutovku 1:2. Náš dobrý vstup do třetiny a zlepšený výkon v útoku přinesl obrat v utkání. V polovině zápasu jsme vedli již 5:2. Třetí třetinu jsme si dobře pohlídali a nakonec jsme slavili vítězství 9:4. Soupeř přijel značně oslabený se sedmi juniory v kádru, kteří se neprosadili a tak góly v dresu Havířova dávali pouze mazáci Kozelský a Erb. Domácí golman Dušan Völgyi se opět předvedl výborným výkonem a hájil branku jaroměřských sokolů před dotěrnými protiútoky Slovanu.

Zůstáváme sice dále na 11. místě v tabulce, ale se 13ti body jsme si upevnili pozici. Pokud předvedeme v posledním ligovém zápase roku 2021 proti Letce stejně dobrý výkon jako v předchozích dvouch utkáních, přiblížíme se 10. pozici v tabulce na rozdíl pouhých 3 bodů, v lepším případě 2 bodů. Na 10. pozici jsou nyní České Budějovice s 18ti body a 9. příčku drží Letka s 19ti body. Jsme tedy stále ve hře o předkolo play-off a to je výborná zpráva nejen pro tým, ale i pro naše fanoušky !

Nezapomeňte si poznamenat do svých diářů, že 2. ledna na Asva uvidíte domácí zápas proti ambiciózním Karlovým Varům. Přijďte nás podpořit do ochozů, protože to budou kluci potřebovat !