junioři

říjen 2023

FbK Orlicko-Třebovsko
Sobota 7. října 2023, 10:30, SH Domova mládeže Vysoké Mýto
2. liga juniorů - skupina 4, 1. kolo
TJ Sokol Jaroměř
6:5
po nájezdech
FbK Orlicko-Třebovsko
FbC Skuteč
Sobota 7. října 2023, 15:00, SH Domova mládeže Vysoké Mýto
2. liga juniorů - skupina 4, 1. kolo
TJ Sokol Jaroměř
10:5
FbC Skuteč
FLORBAL LITOMYŠL
Sobota 28. října 2023, 10:30, SH Domova mládeže Vysoké Mýto
2. liga juniorů - skupina 4, 5. kolo
FLORBAL LITOMYŠL
5:1
TJ Sokol Jaroměř
FTC Vysoké Mýto
Sobota 28. října 2023, 13:30, SH Domova mládeže Vysoké Mýto
2. liga juniorů - skupina 4, 5. kolo
FTC Vysoké Mýto
6:0
TJ Sokol Jaroměř

listopad 2023

FLORBAL LITOMYŠL
Sobota 11. listopadu 2023, 10:30, Multifunkční MSH Skuteč
2. liga juniorů - skupina 4, 9. kolo
FLORBAL LITOMYŠL
6:1
TJ Sokol Jaroměř
FbC Skuteč
Sobota 11. listopadu 2023, 13:30, Multifunkční MSH Skuteč
2. liga juniorů - skupina 4, 9. kolo
FbC Skuteč
6:0
TJ Sokol Jaroměř

prosinec 2023

FbC Hradec Králové B
Sobota 2. prosince 2023, 12:00, Multifunkční MSH Skuteč
2. liga juniorů - skupina 4, 13. kolo
TJ Sokol Jaroměř
6:3
FbC Hradec Králové B
FbK Orlicko-Třebovsko
Sobota 2. prosince 2023, 15:00, Multifunkční MSH Skuteč
2. liga juniorů - skupina 4, 13. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko
11:2
TJ Sokol Jaroměř

leden 2024

FbC Skuteč
Sobota 6. ledna 2024, 9:00, ASVA Jaroměř
2. liga juniorů - skupina 4, 18. kolo
FbC Skuteč
5:1
TJ Sokol Jaroměř
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Sobota 6. ledna 2024, 13:30, ASVA Jaroměř
2. liga juniorů - skupina 4, 18. kolo
TJ Sokol Jaroměř
2:3
po nájezdech
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Finance Novák FBK Jičín
Sobota 20. ledna 2024, 9:00, ASVA Jaroměř
2. liga juniorů - skupina 4, 22. kolo
TJ Sokol Jaroměř
9:6
Finance Novák FBK Jičín
FbC Sokol Předměřice n/L
Sobota 20. ledna 2024, 13:30, ASVA Jaroměř
2. liga juniorů - skupina 4, 22. kolo
TJ Sokol Jaroměř
8:3
FbC Sokol Předměřice n/L

únor 2024

FbC Sokol Předměřice n/L
Sobota 10. února 2024, 10:30, Slavíčkova hala Chlumec n. C.
2. liga juniorů - skupina 4, 26. kolo
TJ Sokol Jaroměř
4:1
FbC Sokol Předměřice n/L
IBK Holice
Sobota 10. února 2024, 15:00, Slavíčkova hala Chlumec n. C.
2. liga juniorů - skupina 4, 26. kolo
TJ Sokol Jaroměř
3:2
po nájezdech
IBK Holice

březen 2024

FbC Hradec Králové B
Sobota 9. března 2024, 10:30, Slavíčkova hala Chlumec n. C.
2. liga juniorů - skupina 4, 30. kolo
FbC Hradec Králové B
3:4
TJ Sokol Jaroměř
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Sobota 9. března 2024, 13:30, Slavíčkova hala Chlumec n. C.
2. liga juniorů - skupina 4, 30. kolo
Sokol Chlumec nad Cidlinou
3:4
TJ Sokol Jaroměř
FbC Hradec Králové B
Sobota 30. března 2024, 10:30, SH Skalka Česká Třebová
2. liga juniorů - skupina 4, 33. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:1
FbC Hradec Králové B
IBK Holice
Sobota 30. března 2024, 15:00, SH Skalka Česká Třebová
2. liga juniorů - skupina 4, 33. kolo
TJ Sokol Jaroměř
6:5
po nájezdech
IBK Holice

duben 2024

FbC Skuteč
Sobota 20. dubna 2024, 10:30, SH Skalka Česká Třebová
2. liga juniorů - skupina 4, 37. kolo
FbC Skuteč
20.4.
TJ Sokol Jaroměř
FbK Orlicko-Třebovsko
Sobota 20. dubna 2024, 13:30, SH Skalka Česká Třebová
2. liga juniorů - skupina 4, 37. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko
20.4.
TJ Sokol Jaroměř