Mladší žáci

září 2019

FBC Trutnov (DTJ)
Neděle 22. září 2019, 9:00, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 2. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FBC Trutnov (DTJ)
FBC Dobruška
Neděle 22. září 2019, 10:30, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 2. kolo
FBC Dobruška
0:0
TJ Sokol Jaroměř
Florbal Primátor Náchod
Neděle 22. září 2019, 12:40, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 2. kolo
Florbal Primátor Náchod
0:0
TJ Sokol Jaroměř
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 28. září 2019, 9:40, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 3. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
0:0
TJ Sokol Jaroměř
FbC Hradec Králové bílí
Sobota 28. září 2019, 10:30, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 3. kolo
FbC Hradec Králové bílí
0:0
TJ Sokol Jaroměř
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 28. září 2019, 12:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 3. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
Orel Rtyně v Podkrkonoší

listopad 2019

FbC Hradec Králové černí
Sobota 2. listopad 2019, 9:40, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 8. kolo
FbC Hradec Králové černí
0:0
TJ Sokol Jaroměř
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 2. listopad 2019, 11:10, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 8. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
0:0
TJ Sokol Jaroměř
Florbal Primátor Náchod
Sobota 2. listopad 2019, 12:00, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 8. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
Florbal Primátor Náchod
FBC SION - DDM Nová Generace
Sobota 16. listopad 2019, 9:40, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 9. kolo
FBC SION - DDM Nová Generace
0:0
TJ Sokol Jaroměř
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 16. listopad 2019, 11:10, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 9. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
Orel Rtyně v Podkrkonoší
FbC Hradec Králové bílí
Sobota 16. listopad 2019, 12:00, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 9. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FbC Hradec Králové bílí
Florbal Primátor Náchod
Sobota 30. listopad 2019, 9:40, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 12. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
Florbal Primátor Náchod
FBK Jičín Cipísci
Sobota 30. listopad 2019, 11:10, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 12. kolo
FBK Jičín Cipísci
0:0
TJ Sokol Jaroměř
FbC Hradec Králové bílí
Sobota 30. listopad 2019, 12:00, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 12. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FbC Hradec Králové bílí

prosinec 2019

FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 14. prosinec 2019, 9:00, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 13. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
0:0
TJ Sokol Jaroměř
FbC Sokol Předměřice n/L
Sobota 14. prosinec 2019, 10:30, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 13. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FbC Sokol Předměřice n/L
Florbal Primátor Náchod
Sobota 14. prosinec 2019, 12:00, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 13. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
Florbal Primátor Náchod

leden 2020

FBK Draci Hořice
Neděle 5. leden 2020, 9:40, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 15. kolo
FBK Draci Hořice
0:0
TJ Sokol Jaroměř
FBK Jičín Cipísci
Neděle 5. leden 2020, 10:30, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 15. kolo
FBK Jičín Cipísci
0:0
TJ Sokol Jaroměř
FbC Hradec Králové bílí
Neděle 5. leden 2020, 12:00, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 15. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FbC Hradec Králové bílí
FbC Hradec Králové černí
Neděle 26. leden 2020, 9:40, SH Předměřice n. L.
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 17. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FbC Hradec Králové černí
FbC Sokol Předměřice n/L
Neděle 26. leden 2020, 10:30, SH Předměřice n. L.
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 17. kolo
FbC Sokol Předměřice n/L
0:0
TJ Sokol Jaroměř
FBC Dobruška
Neděle 26. leden 2020, 12:00, SH Předměřice n. L.
Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 17. kolo
FBC Dobruška
0:0
TJ Sokol Jaroměř