Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábor
Elévové
Klub
O nás
Kontakty a vedení
Trenéři
Tréninky
Haly
Historie
Úspěchy
Časté dotazy
Ke stažení
Zapojte se
30 let
muži A
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Týmy
muži B
(2004 a starší)
junioři
(2005-2006)
FLO: dorostenci
(2007-2008)
starší žáci
(2009-2010)
mladší žácí
(2011-2012)
elévové
(2013-2014)
přípravka
(2015-2016)
minipřípravka
(2017-2018)
Pro hráče
Příspěvky
Zdraví
Členská sekce
Soustředění
Vánoční turnaj
Oddílové slevy
Fanzone
Pro fanoušky
Vstupenky
Fotogalerie
Fanshop
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábor
Facebook
Instagram
YouTube
Flickr
TJ Sokol Jaroměř
florbal
Klub
O nás
Kontakty a vedení
Trenéři
Tréninky
Haly
Historie
Úspěchy
Časté dotazy
Ke stažení
Zapojte se
30 let
muži A
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Týmy
muži B
(2004 a starší)
junioři
(2005-2006)
FLO: dorostenci
(2007-2008)
starší žáci
(2009-2010)
mladší žácí
(2011-2012)
elévové
(2013-2014)
přípravka
(2015-2016)
minipřípravka
(2017-2018)
Pro hráče
Příspěvky
Zdraví
Členská sekce
Soustředění
Vánoční turnaj
Oddílové slevy
Fanzone
Pro fanoušky
Vstupenky
Fotogalerie
Fanshop
Partneři
Elévové
Rychlá navigace
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Zápasy družstva Elévové 2020/2021
Filtr zápasů
Stav utkání
Nadcházející
27
Odehrané
3
Vše
30
říjen 2020
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 10. října 2020, 9:00, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga elévů, 1. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
0
:
0
TJ Sokol Jaroměř
FBK Bulldogs Hořice
Sobota 10. října 2020, 11:10, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga elévů, 1. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0
:
0
FBK Bulldogs Hořice
FBK Kobra Tatran Hostinné
Sobota 10. října 2020, 12:00, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga elévů, 1. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0
:
0
FBK Kobra Tatran Hostinné
FbC Hradec Králové bílí
Sobota 24. října 2020, 9:40, SH Hořice
Královéhradecká liga elévů, 4. kolo
TJ Sokol Jaroměř
24.10.
sobota
FbC Hradec Králové bílí
FBŠ Všestary
Sobota 24. října 2020, 11:10, SH Hořice
Královéhradecká liga elévů, 4. kolo
TJ Sokol Jaroměř
24.10.
sobota
FBŠ Všestary
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 24. října 2020, 12:00, SH Hořice
Královéhradecká liga elévů, 4. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
24.10.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
leden 2021
FBK Jičín
Neděle 24. ledna 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 16. kolo
TJ Sokol Jaroměř
24.1.
neděle
FBK Jičín
IBK Hradec Králové
Neděle 24. ledna 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 16. kolo
IBK Hradec Králové
24.1.
neděle
TJ Sokol Jaroměř
FBC SION - DDM Nová Generace
Neděle 24. ledna 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 16. kolo
TJ Sokol Jaroměř
24.1.
neděle
FBC SION - DDM Nová Generace
FBK Jičín
Neděle 31. ledna 2021, 9:00, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 7. kolo
TJ Sokol Jaroměř
31.1.
neděle
FBK Jičín
FbC Hradec Králové černí
Neděle 31. ledna 2021, 10:30, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 7. kolo
FbC Hradec Králové černí
31.1.
neděle
TJ Sokol Jaroměř
FBŠ Všestary
Neděle 31. ledna 2021, 12:40, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 7. kolo
TJ Sokol Jaroměř
31.1.
neděle
FBŠ Všestary
únor 2021
IBK Hradec Králové
Sobota 27. února 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga elévů, 20. kolo
TJ Sokol Jaroměř
27.2.
sobota
IBK Hradec Králové
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 27. února 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga elévů, 20. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
27.2.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
Florbal Primátor Náchod
Sobota 27. února 2021, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga elévů, 20. kolo
TJ Sokol Jaroměř
27.2.
sobota
Florbal Primátor Náchod
březen 2021
FBK Kobra Tatran Hostinné
Sobota 27. března 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 23. kolo
TJ Sokol Jaroměř
27.3.
sobota
FBK Kobra Tatran Hostinné
FbC Hradec Králové černí
Sobota 27. března 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 23. kolo
FbC Hradec Králové černí
27.3.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 27. března 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 23. kolo
TJ Sokol Jaroměř
27.3.
sobota
Orel Rtyně v Podkrkonoší
duben 2021
Florbal Primátor Náchod
Neděle 11. dubna 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 25. kolo
Florbal Primátor Náchod
11.4.
neděle
TJ Sokol Jaroměř
FBC SION - DDM Nová Generace
Neděle 11. dubna 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 25. kolo
TJ Sokol Jaroměř
11.4.
neděle
FBC SION - DDM Nová Generace
FBK Bulldogs Hořice
Neděle 11. dubna 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 25. kolo
TJ Sokol Jaroměř
11.4.
neděle
FBK Bulldogs Hořice
květen 2021
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 1. května 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 30. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
1.5.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
FBK Bulldogs Hořice
Sobota 1. května 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 30. kolo
TJ Sokol Jaroměř
1.5.
sobota
FBK Bulldogs Hořice
FBK Jičín
Sobota 1. května 2021, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 30. kolo
TJ Sokol Jaroměř
1.5.
sobota
FBK Jičín
Florbal Primátor Náchod
Neděle 30. května 2021, 9:40, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 14. kolo
Florbal Primátor Náchod
30.5.
neděle
TJ Sokol Jaroměř
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Neděle 30. května 2021, 10:30, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 14. kolo
TJ Sokol Jaroměř
30.5.
neděle
Orel Rtyně v Podkrkonoší
FbC Hradec Králové bílí
Neděle 30. května 2021, 12:40, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 14. kolo
TJ Sokol Jaroměř
30.5.
neděle
FbC Hradec Králové bílí
červen 2021
IBK Hradec Králové
Sobota 12. června 2021, 9:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 12. kolo
TJ Sokol Jaroměř
12.6.
sobota
IBK Hradec Králové
FBŠ Všestary
Sobota 12. června 2021, 10:30, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 12. kolo
TJ Sokol Jaroměř
12.6.
sobota
FBŠ Všestary
FbC Hradec Králové bílí
Sobota 12. června 2021, 12:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 12. kolo
FbC Hradec Králové bílí
12.6.
sobota
TJ Sokol Jaroměř