V sobotu nás čeká Znojmo, co od tohoto zápasu očekáváš?

Čeká nás velice těžké utkání, ve kterém ukážeme naši bojovnost a obětavost. Že si jdeme pro body, které chceme a potřebujeme do tabulky. A také, že se střelecky prosadí i další hráči.

Zatím jsi to ale ty, kdo vede statistiku střelců. Cítíš na sobě, jako nejlepší střelec, určitý tlak?

Nene, necítím žádný tlak. Toto vůbec nevnímám ale cítím to spíše jako takovou povinnost. A také mi v tom dost pomáhají ostatní zkušení spoluhráči z lajny, Tomáš Hejzlar a Dan Kroupa.

Na začátku sezóny ti Honza Hrobský předal kapitánskou pásku. Jak se v této pozici cítíš?

Tak zaprvé jsem nečekal, že tuto funkci dostanu a za toto mu moc děkuju.

Musím poděkovat celému týmu za to, že mi pomáhají se do této funkce rychleji vžít.

V kádru se v posledních zápasech objevilo pár nových tváří. Jako například Milan Sucharda, Matyáš Velc nebo Kuba Pařízek. Jak podle tebe tito hráči zapadli do jaroměřského kolektivu?

Kuba Pařízek je hodně v pohodě, dá se s ním pokecat prakticky o všem. Myslím, že jsme ho mezi sebe do týmu přijali velice rychle.

Teď tu máme Milana Suchardu. Ten nám ukázal, že i když je věkem stále junior, v této soutěži prokáže svoji šikovnost a čich na góly. Musím říct, že je sním velká sranda a žádnou legraci nezkazí.

Nakonec Matyáš. S ním se znám už od dětství. Postupem času jsme se velice skamarádili. Jsem za to rád, v posledním zápase v Karlových Varech, kde jsme byli v lajně já Matyáš a Dan jsem cítil herní pohodu a hrálo se mi dobře.


Ty jsi známý, jako budoucí hvězda sociální sítě TikTok. Co tě ke tvorbě videí na tuto platformu přivedlo a pod jakým jménem videa tvoříš?

Přivedla mě k tomu moje fantazie. A kdo mě zná, tak ví, že jsem trochu bláznivý. A také, že mám rád srandu a rád bavím lidi. Na TikToku mě najdete pod jménem hurvineknoza.

Díky za rozhovor. Je něco, co by jsi chtěl na závěr vzkázat příznivcům jaroměřského florbalu?

Já také děkuji za rozhovor. Chtěl bych poděkovat fanouškům za jejich přízeň i v době, kdy se nedaří.