Letoší ročník jsme chtěli vést na severovýchod směrem k České Skalici, kde už jsem dlouho neputovali, ale probíhající stavba obchvatu Jaroměře nám zkřížila plány a proto vás zavedeme jinam a to na jih. 

Oproti původnímu plánu, který jste možná zahlédli v jaroměřském zpravodaji nebo na plakátovacích plochách, jsme navíc přidali 14 km trasu a lehce pozměnili 60 km cyklotrasu.

I v tomto roce jsme pro vás připravili možnost předregistrace na pochod přes elektronický formulář, díky čemuž se podstatně zkrátí odbavení na startu pochodu a nebudete muset čekat dlouhé minuty, než se na vás dostane řada. Elektronický formulář ale svět nespasí a nezabrání tomu, že velká část turistů vyrazí na stadion v Jaroměři k registraci až na poslední chvíli. Přijďte proto na start včas a přispějte k hladkému startu i svoji troškou do mlýna. 

Jak to funguje? Zaregistrujte se přes tento formulář, zadejte všechny potřebné údaje a vyberte si svoji trasu. Následně vám na email zašleme pokyny k platbě startovného (50 Kč na osobu), které okamžitým převodem uhradíte. V den pochodu pak pro vás bude připraveno viditelně označené expresní registrační místo, tzv. "Fast Track". Zde jen nahlásíte své jméno, uděláme si u vás "fajfku", dostanete mapku a startujete. Žádné zdržovačky s vyplňováním údajů nebo s platbou. Namísto minuty nebo dvou u nás na startu strávíte 10 vteřin. Uzávěrka elektronických registrací je den před pochodem, v pátek 26.dubna ve 12:00.

P.S. Pokud snad na těchto stránkách nebo sociálních sítích vidíte lehce jinou trasu oproti trase na plakátovacích plochách v jaroměři, nedivte se, člověk míní a okolnosti mění. Trasa zda je ta správná!

P.P.S. Adresy pro elektronické registrace se nelekejte. Jedná se o stránky spřáteleného spolku organizující turnaje v kubbu ;)  

Mapy v PDF ke stažení najdete tady.