elévové

listopad 2022

FbC Hradec Králové černí
Neděle 13. listopadu 2022, 9:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů , 6. kolo
FbC Hradec Králové černí
13.11.
TJ Sokol Jaroměř
FBC Dobruška
Neděle 13. listopadu 2022, 10:10, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů , 6. kolo
FBC Dobruška
13.11.
TJ Sokol Jaroměř
FBC Trutnov (DTJ)
Neděle 13. listopadu 2022, 10:40, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů , 6. kolo
TJ Sokol Jaroměř
13.11.
FBC Trutnov (DTJ)
FbC Hradec Králové černí
Neděle 13. listopadu 2022, 11:30, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů , 6. kolo
FbC Hradec Králové černí
13.11.
TJ Sokol Jaroměř
FBC Dobruška
Neděle 13. listopadu 2022, 12:40, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů , 6. kolo
FBC Dobruška
13.11.
TJ Sokol Jaroměř
FBC Trutnov (DTJ)
Neděle 13. listopadu 2022, 13:10, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů , 6. kolo
TJ Sokol Jaroměř
13.11.
FBC Trutnov (DTJ)
FbC Hradec Králové bílí
Sobota 26. listopadu 2022, 9:00, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů , 7. kolo
FbC Hradec Králové bílí
26.11.
TJ Sokol Jaroměř
FBK Draci Hořice U11
Sobota 26. listopadu 2022, 9:40, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů , 7. kolo
TJ Sokol Jaroměř
26.11.
FBK Draci Hořice U11
FBK Jičín
Sobota 26. listopadu 2022, 10:40, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů , 7. kolo
FBK Jičín
26.11.
TJ Sokol Jaroměř
FbC Hradec Králové bílí
Sobota 26. listopadu 2022, 11:00, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů , 7. kolo
FbC Hradec Králové bílí
26.11.
TJ Sokol Jaroměř
FBK Draci Hořice U11
Sobota 26. listopadu 2022, 11:40, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů , 7. kolo
TJ Sokol Jaroměř
26.11.
FBK Draci Hořice U11
FBK Jičín
Sobota 26. listopadu 2022, 12:40, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů , 7. kolo
FBK Jičín
26.11.
TJ Sokol Jaroměř

leden 2023

FBK Jičín
Sobota 7. ledna 2023, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů , 11. kolo
FBK Jičín
7.1.
TJ Sokol Jaroměř
Florbal Primátor Náchod
Sobota 7. ledna 2023, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů , 11. kolo
TJ Sokol Jaroměř
7.1.
Florbal Primátor Náchod
FbC Hradec Králové bílí
Sobota 7. ledna 2023, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů , 11. kolo
TJ Sokol Jaroměř
7.1.
FbC Hradec Králové bílí
FBK Jičín
Sobota 7. ledna 2023, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů , 11. kolo
FBK Jičín
7.1.
TJ Sokol Jaroměř
Florbal Primátor Náchod
Sobota 7. ledna 2023, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů , 11. kolo
TJ Sokol Jaroměř
7.1.
Florbal Primátor Náchod
FbC Hradec Králové bílí
Sobota 7. ledna 2023, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů , 11. kolo
TJ Sokol Jaroměř
7.1.
FbC Hradec Králové bílí
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Neděle 22. ledna 2023, 9:20, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga elévů , 14. kolo
TJ Sokol Jaroměř
22.1.
Orel Rtyně v Podkrkonoší
FBC Trutnov (DTJ)
Neděle 22. ledna 2023, 9:40, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga elévů , 14. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
22.1.
TJ Sokol Jaroměř
FBK Draci Hořice U11
Neděle 22. ledna 2023, 10:20, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga elévů , 14. kolo
TJ Sokol Jaroměř
22.1.
FBK Draci Hořice U11
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Neděle 22. ledna 2023, 11:20, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga elévů , 14. kolo
TJ Sokol Jaroměř
22.1.
Orel Rtyně v Podkrkonoší
FBC Trutnov (DTJ)
Neděle 22. ledna 2023, 11:40, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga elévů , 14. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
22.1.
TJ Sokol Jaroměř
FBK Draci Hořice U11
Neděle 22. ledna 2023, 12:20, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Královéhradecká liga elévů , 14. kolo
TJ Sokol Jaroměř
22.1.
FBK Draci Hořice U11

březen 2023

FbC Hradec Králové černí
Sobota 18. března 2023, SH Pulická Dobruška
Královéhradecká liga elévů , 16. kolo
TJ Sokol Jaroměř
18.3.
FbC Hradec Králové černí
FBC Dobruška
Sobota 18. března 2023, SH Pulická Dobruška
Královéhradecká liga elévů , 16. kolo
FBC Dobruška
18.3.
TJ Sokol Jaroměř
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 18. března 2023, SH Pulická Dobruška
Královéhradecká liga elévů , 16. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
18.3.
TJ Sokol Jaroměř
FbC Hradec Králové černí
Sobota 18. března 2023, SH Pulická Dobruška
Královéhradecká liga elévů , 16. kolo
TJ Sokol Jaroměř
18.3.
FbC Hradec Králové černí
FBC Dobruška
Sobota 18. března 2023, SH Pulická Dobruška
Královéhradecká liga elévů , 16. kolo
FBC Dobruška
18.3.
TJ Sokol Jaroměř
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 18. března 2023, SH Pulická Dobruška
Královéhradecká liga elévů , 16. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
18.3.
TJ Sokol Jaroměř

duben 2023

FBK Draci Hořice U11
Neděle 2. dubna 2023, 9:00, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů , 18. kolo
FBK Draci Hořice U11
2.4.
TJ Sokol Jaroměř
FbC Hradec Králové bílí
Neděle 2. dubna 2023, 9:40, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů , 18. kolo
TJ Sokol Jaroměř
2.4.
FbC Hradec Králové bílí
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Neděle 2. dubna 2023, 10:40, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů , 18. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
2.4.
TJ Sokol Jaroměř
FBK Draci Hořice U11
Neděle 2. dubna 2023, 11:00, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů , 18. kolo
FBK Draci Hořice U11
2.4.
TJ Sokol Jaroměř
FbC Hradec Králové bílí
Neděle 2. dubna 2023, 11:40, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů , 18. kolo
TJ Sokol Jaroměř
2.4.
FbC Hradec Králové bílí
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Neděle 2. dubna 2023, 12:40, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů , 18. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
2.4.
TJ Sokol Jaroměř
FBK Draci Hořice U11
Neděle 16. dubna 2023, 13:20, SH Hořice
Královéhradecká liga elévů , 19. kolo
FBK Draci Hořice U11
16.4.
TJ Sokol Jaroměř
FBK Jičín
Neděle 16. dubna 2023, 14:20, SH Hořice
Královéhradecká liga elévů , 19. kolo
TJ Sokol Jaroměř
16.4.
FBK Jičín
FbC Hradec Králové černí
Neděle 16. dubna 2023, 14:40, SH Hořice
Královéhradecká liga elévů , 19. kolo
FbC Hradec Králové černí
16.4.
TJ Sokol Jaroměř
FBK Draci Hořice U11
Neděle 16. dubna 2023, 15:20, SH Hořice
Královéhradecká liga elévů , 19. kolo
FBK Draci Hořice U11
16.4.
TJ Sokol Jaroměř
FBK Jičín
Neděle 16. dubna 2023, 16:20, SH Hořice
Královéhradecká liga elévů , 19. kolo
TJ Sokol Jaroměř
16.4.
FBK Jičín
FbC Hradec Králové černí
Neděle 16. dubna 2023, 16:40, SH Hořice
Královéhradecká liga elévů , 19. kolo
FbC Hradec Králové černí
16.4.
TJ Sokol Jaroměř
FbC Hradec Králové černí
Neděle 30. dubna 2023, SH Pulická Dobruška
Královéhradecká liga elévů , 22. kolo
TJ Sokol Jaroměř
30.4.
FbC Hradec Králové černí
FBC Dobruška
Neděle 30. dubna 2023, SH Pulická Dobruška
Královéhradecká liga elévů , 22. kolo
FBC Dobruška
30.4.
TJ Sokol Jaroměř
FBC Trutnov (DTJ)
Neděle 30. dubna 2023, SH Pulická Dobruška
Královéhradecká liga elévů , 22. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
30.4.
TJ Sokol Jaroměř
FbC Hradec Králové černí
Neděle 30. dubna 2023, SH Pulická Dobruška
Královéhradecká liga elévů , 22. kolo
TJ Sokol Jaroměř
30.4.
FbC Hradec Králové černí
FBC Dobruška
Neděle 30. dubna 2023, SH Pulická Dobruška
Královéhradecká liga elévů , 22. kolo
FBC Dobruška
30.4.
TJ Sokol Jaroměř
FBC Trutnov (DTJ)
Neděle 30. dubna 2023, SH Pulická Dobruška
Královéhradecká liga elévů , 22. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
30.4.
TJ Sokol Jaroměř