Elévové

říjen 2019

FBC Dobruška
Sobota 12. říjen 2019, 9:00, SH ZŠ Rokytnice v O. h.
Královéhradecká liga elévů, 2. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FBC Dobruška
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 12. říjen 2019, 10:30, SH ZŠ Rokytnice v O. h.
Královéhradecká liga elévů, 2. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
Orel Rtyně v Podkrkonoší
FBC SION - DDM Nová Generace
Sobota 12. říjen 2019, 12:00, SH ZŠ Rokytnice v O. h.
Královéhradecká liga elévů, 2. kolo
FBC SION - DDM Nová Generace
0:0
TJ Sokol Jaroměř

listopad 2019

FbC Hradec Králové černí
Sobota 9. listopad 2019, 9:00, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 4. kolo
FbC Hradec Králové černí
0:0
TJ Sokol Jaroměř
FbC Hradec Králové bílí
Sobota 9. listopad 2019, 11:10, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 4. kolo
FbC Hradec Králové bílí
0:0
TJ Sokol Jaroměř
FBŠ Všestary
Sobota 9. listopad 2019, 12:40, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 4. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FBŠ Všestary
Florbal Primátor Náchod
Sobota 23. listopad 2019, 9:40, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 7. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
Florbal Primátor Náchod
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 23. listopad 2019, 11:10, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 7. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
Orel Rtyně v Podkrkonoší
FbC Hradec Králové bílí
Sobota 23. listopad 2019, 12:40, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Královéhradecká liga elévů, 7. kolo
FbC Hradec Králové bílí
0:0
TJ Sokol Jaroměř

prosinec 2019

FBŠ Všestary
Neděle 15. prosinec 2019, 9:40, SH Předměřice n. L.
Královéhradecká liga elévů, 12. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FBŠ Všestary
FbC Hradec Králové bílí
Neděle 15. prosinec 2019, 10:30, SH Předměřice n. L.
Královéhradecká liga elévů, 12. kolo
FbC Hradec Králové bílí
0:0
TJ Sokol Jaroměř
FBC SION - DDM Nová Generace
Neděle 15. prosinec 2019, 12:40, SH Předměřice n. L.
Královéhradecká liga elévů, 12. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FBC SION - DDM Nová Generace

leden 2020

FBK Jičín
Neděle 5. leden 2020, 13:20, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga elévů, 13. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FBK Jičín
FBC Trutnov (DTJ)
Neděle 5. leden 2020, 14:50, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga elévů, 13. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
0:0
TJ Sokol Jaroměř
FBC SION - DDM Nová Generace
Neděle 5. leden 2020, 16:20, Sportovní areál Jičín
Královéhradecká liga elévů, 13. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FBC SION - DDM Nová Generace
FbC Sokol Předměřice n/L
Neděle 19. leden 2020, 9:40, SH ZŠ Rokytnice v O. h.
Královéhradecká liga elévů, 17. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FbC Sokol Předměřice n/L
FBK Bulldogs Hořice
Neděle 19. leden 2020, 10:30, SH ZŠ Rokytnice v O. h.
Královéhradecká liga elévů, 17. kolo
FBK Bulldogs Hořice
0:0
TJ Sokol Jaroměř
FBC Dobruška
Neděle 19. leden 2020, 12:40, SH ZŠ Rokytnice v O. h.
Královéhradecká liga elévů, 17. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FBC Dobruška

únor 2020

FBK Bulldogs Hořice
Sobota 22. únor 2020, 8:30, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 21. kolo
FBK Bulldogs Hořice
0:0
TJ Sokol Jaroměř
Florbal Primátor Náchod
Sobota 22. únor 2020, 10:40, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 21. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
Florbal Primátor Náchod
FBK Jičín
Sobota 22. únor 2020, 12:10, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga elévů, 21. kolo
TJ Sokol Jaroměř
0:0
FBK Jičín