muži A

září 2022

Panthers Praha
Neděle 11. září 2022, 18:00, SH ZŠ Rudná
Národní liga, 1. kolo
Panthers Praha
5:8
TJ Sokol Jaroměř
T.B.C. Králův Dvůr
Sobota 17. září 2022, 19:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 2. kolo
TJ Sokol Jaroměř
4:2
T.B.C. Králův Dvůr
FAT PIPE Traverza
Sobota 24. září 2022, 17:00, SH ZŠ Kunratice
Národní liga, 3. kolo
FAT PIPE Traverza
8:7
TJ Sokol Jaroměř

říjen 2022

Sokol Rudná
Sobota 1. října 2022, 17:00, SH ZŠ Rudná
Národní liga, 4. kolo
Sokol Rudná
1.10.
TJ Sokol Jaroměř
SK Florbal Benešov
Neděle 9. října 2022, 15:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 5. kolo
TJ Sokol Jaroměř
9.10.
SK Florbal Benešov
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
Sobota 15. října 2022, 19:30, Slavia VŠ Plzeň
Národní liga, 6. kolo
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
15.10.
TJ Sokol Jaroměř
ASK Orka Čelákovice
Sobota 22. října 2022, 19:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 7. kolo
TJ Sokol Jaroměř
22.10.
ASK Orka Čelákovice
FbC Hradec Králové
Neděle 30. října 2022, 17:00, SH Třebeš Hradec Králové
Národní liga, 8. kolo
FbC Hradec Králové
30.10.
TJ Sokol Jaroměř

listopad 2022

Florbal Primátor Náchod
Sobota 5. listopadu 2022, ASVA Jaroměř
Národní liga, 9. kolo
TJ Sokol Jaroměř
5.11.
Florbal Primátor Náchod
TJ Turnov
Neděle 13. listopadu 2022, SC Železný Brod
Národní liga, 10. kolo
TJ Turnov
13.11.
TJ Sokol Jaroměř
Prague Tigers
Sobota 19. listopadu 2022, ASVA Jaroměř
Národní liga, 11. kolo
TJ Sokol Jaroměř
19.11.
Prague Tigers
T.B.C. Králův Dvůr
Neděle 27. listopadu 2022, SH Králův Dvůr
Národní liga, 12. kolo
T.B.C. Králův Dvůr
27.11.
TJ Sokol Jaroměř

prosinec 2022

FAT PIPE Traverza
Sobota 3. prosince 2022, ASVA Jaroměř
Národní liga, 13. kolo
TJ Sokol Jaroměř
3.12.
FAT PIPE Traverza
Sokol Rudná
Sobota 10. prosince 2022, ASVA Jaroměř
Národní liga, 14. kolo
TJ Sokol Jaroměř
10.12.
Sokol Rudná
SK Florbal Benešov
Sobota 17. prosince 2022
Národní liga, 15. kolo
SK Florbal Benešov
17.12.
TJ Sokol Jaroměř

leden 2023

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
Sobota 7. ledna 2023, ASVA Jaroměř
Národní liga, 16. kolo
TJ Sokol Jaroměř
7.1.
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
ASK Orka Čelákovice
Neděle 15. ledna 2023, SH Čakovice
Národní liga, 17. kolo
ASK Orka Čelákovice
15.1.
TJ Sokol Jaroměř
FbC Hradec Králové
Sobota 21. ledna 2023, ASVA Jaroměř
Národní liga, 18. kolo
TJ Sokol Jaroměř
21.1.
FbC Hradec Králové
Florbal Primátor Náchod
Neděle 29. ledna 2023, SH TJ Náchod
Národní liga, 19. kolo
Florbal Primátor Náchod
29.1.
TJ Sokol Jaroměř

únor 2023

TJ Turnov
Sobota 4. února 2023, ASVA Jaroměř
Národní liga, 20. kolo
TJ Sokol Jaroměř
4.2.
TJ Turnov
Prague Tigers
Neděle 12. února 2023, SH Čakovice
Národní liga, 21. kolo
Prague Tigers
12.2.
TJ Sokol Jaroměř
Panthers Praha
Sobota 18. února 2023, ASVA Jaroměř
Národní liga, 22. kolo
TJ Sokol Jaroměř
18.2.
Panthers Praha