Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábor
Junioři
Klub
O nás
Kontakty a vedení
Trenéři
Tréninky
Haly
Historie
Úspěchy
Časté dotazy
Ke stažení
Zapojte se
30 let
muži A
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Týmy
muži B
(2004 a starší)
junioři
(2005-2006)
FLO: dorostenci
(2007-2008)
starší žáci
(2009-2010)
mladší žácí
(2011-2012)
elévové
(2013-2014)
přípravka
(2015-2016)
minipřípravka
(2017-2018)
Pro hráče
Příspěvky
Zdraví
Členská sekce
Soustředění
Vánoční turnaj
Oddílové slevy
Fanzone
Pro fanoušky
Vstupenky
Fotogalerie
Fanshop
Partneři
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Nábor
Facebook
Instagram
YouTube
Flickr
TJ Sokol Jaroměř
florbal
Klub
O nás
Kontakty a vedení
Trenéři
Tréninky
Haly
Historie
Úspěchy
Časté dotazy
Ke stažení
Zapojte se
30 let
muži A
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Týmy
muži B
(2004 a starší)
junioři
(2005-2006)
FLO: dorostenci
(2007-2008)
starší žáci
(2009-2010)
mladší žácí
(2011-2012)
elévové
(2013-2014)
přípravka
(2015-2016)
minipřípravka
(2017-2018)
Pro hráče
Příspěvky
Zdraví
Členská sekce
Soustředění
Vánoční turnaj
Oddílové slevy
Fanzone
Pro fanoušky
Vstupenky
Fotogalerie
Fanshop
Partneři
Junioři
Rychlá navigace
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Zápasy družstva Junioři 2020/2021
Filtr zápasů
Stav utkání
Nadcházející
2
Odehrané
2
Vše
4
říjen 2020
FBC LETOHRAD Orel Orlice
Sobota 3. října 2020, 12:00, SNH Pardubice - Dukla
2. liga juniorů - skupina 4, 11. kolo
FBC LETOHRAD Orel Orlice
4
:
1
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
FBK Kobra Tatran Hostinné
Sobota 3. října 2020, 15:00, SNH Pardubice - Dukla
2. liga juniorů - skupina 4, 11. kolo
TJ Sokol Jaroměř
2
:
1
FBK Kobra Tatran Hostinné
on-line
statistiky
detail
HAGA Pardubice
Sobota 24. října 2020, 9:00, SNH Pardubice - Dukla
2. liga juniorů - skupina 4, 12. kolo
TJ Sokol Jaroměř
24.10.
sobota
HAGA Pardubice
on-line
detail
FbC Hradec Králové B
Sobota 24. října 2020, 12:00, SNH Pardubice - Dukla
2. liga juniorů - skupina 4, 12. kolo
FbC Hradec Králové B
24.10.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
on-line
detail