MUŽI: Výhrou 5:2 nad Žďárem jsme završili šestibodový víkend, kdy jsme porazili 2. i 3. tým tabulky.

05.01.2014 16:16

Jaroměř byla na začátku aktivnějším týmem, to se projevilo i gólem, když po nahrávce od Petra Haška vymetl Honza Hrobský šibenici. Nutno říci, že i hostující tým si vytvářel gólovky, ale nedařilo se jim překonat brankáře, ač i s pomocí tyčky. To se jim bohužel podařilo prolomit 7 vteřin pred koncem první části.

Na začátku té druhé vystihl Honza Hrobský rozehrávku soupeře a krásně našel před bránou volného Petra Haška, který se nemýlil. V polovině třetiny byl domácím nabídnutý samostatný nájezd, který se však nepodařilo proměnit a následující přesilovku taktéž. Ve čtrnácté minutě navýšil na 3:1 vinglem od půlky Pavel Kotrč.

Na začátku třetí třetiny se oba týmy snažily hrát aktivně, ovoce to ale ani pro jeden nepřineslo. To se změnilo az v 11. minutě, kdy si po Schwarzově nahrávce vyjel zpoza brány Pavel Kotrč. Odpověď Žďáru ale byla rychlá, když se soupeř prokličkoval obranou a před brankou našel volného spoluhráče. Hattrickem přidal v odloženém vyloučení gól na 5:2 opět Kotrč po tečovaném vykopávaném lobu Kamila Munzara. Chvili na to hostujícímu brankáři pomohla po Schwarzově střele tyč. 19 vteřin byla ještě Žďáru nabídnuta přesilovka, ale ta už na skóre nic nezměnila. Porazili jsme tak za víkend druhý a třetí tým tabulky a získali kompletních 6 bodů! Díky těmto bodům a souhře ostatních zápasů jsme se posunuli ze sedmé na pátou příčku tabulky.

Komentář domácího trenéra Kamila Munzara: "Hosté nepotvrdili pozici druhého týmu v lize a proto jsme zaslouženě zvítězili, když jsme měli celý zápas pod kontrolou."

Komentář hostujícího trenéra Petra Tlustoše: "Domácí byli v obraně i v útoku lepší a zaslouženě vyhráli."