MUŽI: Doma to opět nevyšlo...

19.10.2014 14:02

V sobotu 18.10. přišel na řadu zápas s ASK TEMPISH Orka Čelákovice. Hned v první minutě jsme šli do vedení! Pavel Kotrč vystihl rozehrávku hostí a vymetl z velkého brankoviště růžek. Nedlouho nato jsme měli štěstí, když zazvonila spojnice naší branky. Tyč ale zacinkala i u soupeře. V půlce třetiny šli ale dvěma góly do vedení Čelákovice. Nejprve se ze středu velkého brankoviště trefil po nahrávce od Jakuba Doutnáče od zadního mantinelu Michal Schwan. Poté střílel od mantinelu po zemi k tyči Jakub Jareš po přihrávce Dominika Harise. Dvoubrankové vedení hostí přišlo po úniku Michala Schwana, který sklepl do druhé vlny na Jakuba Doutnáče. Šance byly i z naší strany, bohužel jim ale chyběla přesnost. Těsně před koncem třetiny se ale počtvrté trefili hosté po vinglu Pavla Řeháka z otočky, asistoval Doutnáč.

Na začátku druhé části jsme branku soupeře více ohrožovali my, ale nic se neujalo. Jednoduchá ztráta před naší brankou naopak přinesla gól hostujícího Vojtěcha Strnada, což soupeři vlilo znovu krev do žil. V polovině jsme měli šanci jít do přesilovky, šestý náš hráč ale vběhl při výhodě do hřiště ještě když byl brankář v brance a tak se hrálo 4 na 4. Šanci na přesilovku pak dostaly Čelákovice, tu se nám podařilo ubránit. Před koncem třetiny ale přišla další,...

...kterou střelou z "trojky" z otočky využil Pavel Řehák po asistenci Michala Schwana. Druhý náš gól vstřelil díky skákavé střele Jirka "Boris" Novotný, asistoval Honza Škola - 2:6. Posléze přišla ještě přesilovka v náš prospěch, nevyužitá. V půlce třetí části ale zvýšil nedůsledně bráněný Michal Šeda, který dostal náhru před branku zpoza brány od Martina Mikšovského. Za chvilku nastřelil tyč domácí Honza Škola a pak jsme hráli přesilovku, kterou jsme zkusili hrát 6 na 4, když to situace dovolila. 9 vteřin šel dokonce soupeř do 3. Gól jsme ale dali až při hře 6 na 4, kdy důrazně dorazil Honza Škola střelu Šimona Kubiny. Šanci zdramatizovat vývoj hry jsme si však zkomplikovali zbytečným vyloučením, které využil Martin Mikšovský po přihrávce Stanislava Urbana. Půl minuty před koncem ještě přišlo další oslabení a to hned dvojnásobné, když druhé přišlo za nesportovní chování.

Po poměrně vyhroceném zápase, ve kterém byl soupeř lepší jsme poprvé prohráli výraznějším rozdílem a to 3:8. Musíme vyhlížet k dalším zápasům a hlavně k první domácím bodům, abychom se konečně odvděčili výborným fanouškům v hledišti. Snad se už sejdeme v plné sestavě a vyjde to...

Komentář domácího trenéra Kamila Munzara: "Opět jsme nezvládli první třetinu, kdy jsme soupeře dostali do tří brankového vedení, ve druhé třetině se hra vyrovnala, ale bohužel jsme neproměnili své šance a ve třetí třetině to již byla jen křeč. Hosté vyhráli zaslouženě. Děkujeme divákům!"

Komentář hostujícího trenéra Martina Bajera: "Z naší strany poctivý výkon, přejeme soupeřům hodně štěstí do dalších zápasů."

ONLINE přenos

DALŠÍ ZÁPAS NÁŠ ČEKÁ JIŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN! 25.10. doma přivítáme T.B.C. Králův Dvůr, určitě přijďte!