MUŽI: Další domácí výhra přišla po zápase s Tagem Magem

22.11.2014 17:27

TJ Sokol Jaroměř x TJ Sokol Mukařov - Tago Mago - 6:4 (3:0; 0:1; 3:3)

Zápas jsme začali aktivněji, během první minuty vytvořili dvě zajímavé příležitosti a další následovaly. Domácí brankář poprvé vzal do rukou míček až v páté minutě a to pouze balónek kutálející se mimo bránu. Hned na počátku následující minuty vyslal Pavel Kotrč Vojtu Schwarze po křídle a ten vstřelil první branku utkáníPrvní ostrý zákrok domácího gólmana Lukáše Flégla přišel až v osmé minutě. Kolem půlky hrací části si souvislejší tlak začali vytvářet i hosté. 4 minuty před koncem první třetiny dal opět Vojta Schwarz, když u tyčky doklepl odraženou střelu Jendy Hrobského. V čase 18:31 přidal na 3:0 střelou z dálky od mantinelu Pavel Kotrč, asistoval Honza Hrobský.

Druhou část se snažili stáhnout ztrátu hosté z počátku hráli aktivněji, to vyústilo v jejich první branku. Střelu Šimona Otty dorazil Stanislav Zbyněk. Další naše branka padla bohužel s hvizdem rozhodčích a nebyla tak uznána. Šance na obou stranách zůstávaly dlouho nevyužity, po druhé třetině tak svítilo na tabuli skóre 3:1.

Na začátku další opět udeřilo Tago Mago, ŠimonOtto našel před brankou nedostatečně bráněného Lukáše Káška. Za pár vteřin bylo srovnáno, od mantinelu se k tyči trefil Aleš Hlavička, asistoval Tadeáš Velechovský. Na 3:4 za hosty přidal opět z hranice velkého brankoviště Lukáš Kášek po přihrávce z rohu od Šimona Otty. Chvíli na to jsme dostali příležitost trestného střílení, kterého se zhostil Petr Hašek a bohužel ho nevyužil. Následovala přesilová hra, která se však vůbec nepovedla. Příležitosti, které přišly po ní, se bohužel neujaly. Výhodu hry proti čtyřem jsme dostali ve 14. minutě. Z té srovnal na 4:4 střelou z úhlu od mantinelu Kuba Kubina po krásném krosu Pavla Kotrče. V zapětí ale jeli trestné střílení hosté, které neproměnil Karel Svatoš. Následující oslabení jsme přežili bez úhony. Dvě a půl minuty před koncem základní hrací doby prohodil loben Adam Kubina na Pavla Kotrče, který pod brankářem zakončil. Při hře soupeře v šesti navíc Honza Hrobský výborně vybojoval míček na polovině soupeře a naservíroval ho před prázdnou klec Pavlu Kotrčovi, který završil svůj hattrick a upravil na konečných 6:4!

Vyjádření trenéra domácích Kamila Munzara: "Po povedené první třetině, kdy jsme se zaslouženě dostali do vedení, hosté na začátku třetí třetiny otočili skóre, ale naší bojovností jsme nakonec zaslouženě zvítězili."

Vyjádření trenéra hostů Tomáše Velechovského: "Dnes můžeme mít dobrý pocit z další florbalové radosti které jsme rozdali."