Ve skupině jsme překvapivě porazili superligové týmy Hattrick Brno a Sokoli Pardubice. Nedokázali jsme však dobrou formu zužitkovat a porazit našeho rivala z 1. ligy FatPipe Start98 Kunratice. Nakonec jsme se museli smířit s postupem z druhého místa. Tento výsledek byl malým úspěchem a současně vstupem do florbalové soutěže po bezmála roční pauze způsobené covidem.

Do osmifinálového souboje nastupujeme dnes proti superligovému týmu Navláčil Panthers Otrokovice, který postoupil ze skupiny E vrcholové části poháru, rovněž ze druhého místa. Otrokovičtí zaznamenali ve skupinové fázi dvě výhry nad týmy Bulldogs Brno a TJ Znojmo. Porážku si odnesli ze souboje se superligovým FBC ČPP Ostrava. Otrokovičtí hráči k nám dorazí vítězně naladěni z posledního domácího ligového zápasu proti již zmiňovaným FBC ČPP Ostrava. Po 23 odehraných domácích zápasech dokázali poprvé v domácím prostředí vyhrát a to poměrem 8:6. Připsali si tak letošní třetí výhru v Superlize a aktuálně se drží na 10. místě v tabulce.

Favoritem zápasu a adeptem na postup do čtvrtfinále poháru jsou Otrokovice, o tom není třeba vést diskuzi. Štěstí se však může přiklonit na stranu Jaroměře. Pokud náš tým dokáže zabojovat silou lví, jako ve skupinových zápasech vrcholové části, tak se můžeme stát opět „pohárovým překvapením“. Vítěz dnešního zápasu se v dalším putování za pohárovým titulem střetne s vítězem osmifinále číslo sedm, kde si to rozdají FBC Tempish Vítkovice a FBC ČPP Ostrava.

Utkání začíná ve čtvrtek 11.listopadu v 19:00 v jaroměřské hale ASVA.

online