Náš vstup do zápasu proti důrazně hrajícímu soupeři nebyl špatný, ale výkon byl poznamenán zbytečnou nervozitou. Ubránili jsme sice dvě oslabení v řadě, ale bezbrankový stav vydržel do 17. minuty, poté co jsme nedokázali zastavit rychlý brejk soupeře. Start využil každé naší chyby a ve 26. minutě svítil stav 3:0 pro hosty. Přinuceni stáhnout hru na dva útoky jsme zlepšili výkon a během tří minut jsme se přiblížili soupeři na rozdíl jedné branky. Naše útočné řady nedokázaly přidat další branky ani využít hru v početní výhodě 5 proti 3. Naopak Start dokázal dále kontrolovat hru a dovést zápas do vítězného konce. Přes dosavadní výsledky sokolů můžeme být spojeni s bojovností týmu, s dobrou hrou v oslabení, ale již ne s počty udělených dvouminutových trestů. Zaostáváme v úspěšnosti střelby a ve využívání přesilových her, což jsou klíčové faktory pro výkon mužstva. Rozjezd ligy tedy nemáme zatím na jedničku a s tímto průběhem startu do sezóny se potýkáme v 1. lize opakovaně. Zůstáváme pozitivní, protože věříme, že lepších časů se brzy dočkáme!

TJ Sokol Jaroměř - FAT PIPE Start98 Kunratice 3:6
branky:
29. Petr Hašek, 30. Daniel Kroupa, 46. Michal Nožička - 17. Matěj Netrefa, 25. Vojtěch Bečka, 26. Patrik Chládek, 34. Matěj Netrefa, 38. Jiří Lebeda, 59. Adam Kulík; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 22 - Ondřej Lupoměch 24; po třetinách: 0:1, 2:4, 1:1;