Začátek zápasu nám tradičně utekl a ve 22. minutě svítil stav 3:0 pro Gullivery. Následnou sérii třech vyloučení jsme přežili, ale promarnili jsme tak čas potřebný k dobývání brněnské svatyně. Výkonnostní vzestup našich formací přišel v 38’ a během třinácti minut jsme čtyřmi brankami otočili zápasové kormidlo na svoji stranu. V řadách soupeře nastala panika. Jaroměřský gólman Duško Völgyi držel svůj tým senzačními zákroky až do 57’ minuty, ale na vyrovnávací střelu nedosáhl. Vše začalo útočným průnikem skrz střed hřiště a shozením míčku na pravé křídlo, které obrana nepokryla. Následná nechytatelná bomba skončila v naší síti. Do konce 60. minuty se už nic na stavu 4:4 nezměnilo. Faktem zůstává, že posledních 5 minut jsme díky vlastní pasivitě ztratili vítězství za tři body. V prodloužení byly šance na obou stranách a blíže k ukončení zápasu jsme měli my. Následná přehlídka samostatných nájezdů skončila až v 8.kole a šťastnější nakonec bylo Brno. Zasloužili jsme si vítězství, ale nakonec bereme pouze bod.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Sokol Jaroměř 5:4pn
branky:
9. Michal Konrád, 17. Jiří Suchomel, 23. Tomáš Foret, 57. Jiří Suchomel, N Jiří Suchomel - 39. Matyáš Velc, 43. Matyáš Velc, 49. Petr Hofman, 52. Dominik Emlar; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:5; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 23 - Dušan Völgyi 30; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:3, 0:0;