Body sice zůstaly ve Varech, ale tým Martina Klapky byl v mnoha aspektech hry lepším týmem. Zápas se od nepříznivého stavu 1:5 pro Vary proměnil v hru kočky s myší a od 16. minuty zápasu jsme rozjeli stíhací závod za vítězstvím, které se nakonec nekonalo. Druhá a třetí třetina přinesla nebývalé drama a ve 45´ jsme za stavu 7:8 již dýchali KV na záda. Byl to ale soupeř, kdo v 52´ skóroval a rozhodl o výsledku zápasu. V závěru utkání jsme nedokázali využít hru v početní výhodě a následnou čtyřminutovou power play 6 na 5.

Nezbývá než připomenout, že utkání s podobným scénářem jsme měli možnost vidět na Asvaji v loňském nedohraném ročníku 1. ligy, kdy jsme doma prohrávali s KV 0:4 a skvělým obratem jsme se vrátili do zápasu a do vedení 7:6. Třetí třetinu zápasu jsme tehdy nepochopitelně prohráli 0:4 a museli jsme se smířit s výsledkem 7:10 pro KV. Prolomit vlny se zatím nepovedlo a Vary jsme v posledních čtyřech duelech v 1. lize dosud neporazili.

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř 9:7
branky:
5. Ondřej Hurt, 8. Daniel Kalaš, 8. Jan Lang, 14. Daniel Nicklas, 15. Ondřej Hurt, 27. Daniel Nicklas, 29. Michal Klápa, 38. Daniel Nicklas, 52. Tomáš Nushart - 13. Petr Hašek, 16. Matyáš Velc, 19. Petr Hašek, 25. Michal Nožička, 28. Milan Sucharda, 38. Matyáš Velc, 45. Daniel Kroupa; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 125; zásahy brankářů: Václav Zavadil 22 - Jiří Veinfurter 3, Šimon Špaček 20; po třetinách: 5:3, 3:3, 1:1;