Zopakovat scénář z minulého domácího zápasu proti Hattricku se nepovedlo. Do úvodního klání nové sezóny jsme úspěšně vstoupili v 8. minutě první části brankou vstřelenou Pavlem Kotrčem. Vedení v zápasu 1:0 pro Jaroměř vydrželo jen do 30.minuty. Brno dlouho vystrkovalo drápky a po sérii několika ostrých střetů a jedné rychlé střele jsme inkasovali, i přes dobrý výkon golmana Jirky Veinfurtera v brance.
V zápětí jsme hráli první přesilovku zápasu, po faulu brněnského hráče, ale hru v početní výhodě jsme nevyužili a povedla se nám pouze jedna střela na branku. Naopak Brno po vstřelení branky ožilo a přestřílelo nás ve druhé části 13:3. Do třetího dějství Bulldogs vstoupili s větším tlakem. Ve 44. minutě následovala naše hra v oslabení, kterou jsme výborně odbránili. Dobrým blokováním střel a aktivní obranou jsme nenechali Brno kombinovat. Vedení na svou stranu nakonec získali hosté po dorážce na hraně malého brankoviště ve 48. minutě zápasu. Závěrečný tlak na bránu a střelba ze všech možných pozic Jaroměře nepřinesla vyrovnání. V posledním pokusu o změnu stavu, při naší power play, bohužel došlo ke ztrátě míčku na středu a hráči Bulldogs tak upravili na konečné skóre Jaroměř-Brno 1:3. 

Hráčem utkání za Jaroměř byl vyhlášen Michal Janeček a vše sledovalo v hale 50 diváků, děkujeme vám! 

V zápase nastoupili za Jaroměř hráči Jakub Kárník a Jakub Pařízek, oba na střídavý start, ze superligového Liberce. Klubová spolupráce mezi tými z Livesport
Superligy a 1. ligy se stává běžnou součástí florbalového života nejen u nás v Jaroměři, ale také v celém Českém florbalu.


TJ Sokol Jaroměř - Bulldogs Brno 1:3
branky: 
8. Pavel Kotrč - 30. Miroslav Kladivo, 48. Miroslav Kladivo, 60. Adam Konečný; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter ? - Jakub Haltmar ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 0:2;


textový online

video záznam utkání

sestřih utkání
statistiky utkání
rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči