Po první bezbrankové třetině otevřel skóre utkání na začátku druhé třetiny Krigovský, který po Kroupově přihrávce využil jaroměřskou přesilovku. Z vedení jsme se však neradovali dlouho, již za tři minuty vyrovnával Kellermann. Ve 34.minutě využil další přesilovku Škeřík, ale jaroměřské vedení mělo život doslova jepičí. Po sedmnácti vteřinách bylo opět vyrovnáno. V minutě třicáte sedmé se toho stalo více než dost. Nejprve se v čase 36:10 dostali poprvé v utkání do vedení domácí. Již po šesti vteřinách zareagoval Krigovský a svou druhou brankou opět vyrovnal. Během další půlminuty však opět skórovali chomutovští a dostali se zpátky do vedení. V poslední minutě druhé třetiny přidal pátou branku domácí Staněk a do šaten se šlo za stavu 5:3. Třetí třetina ukázala bojovnost na obou stranách, ale branku přinesla už pouze jednu. V 59.minutě určil konečnou podobu výsledku svou čtvrtou brankou Staněk.

Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř 6:3
branky:
27. Erich Kellermann, 35. Lukáš Staněk, 37. Lukáš Staněk, 37. Jiří Pecháček, 40. Lukáš Staněk, 59. Lukáš Staněk - 24. Filip Krigovský, 34. Daniel Škeřík, 37. Filip Krigovský; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 147; zásahy brankářů: Jan Vlček 35 - Dušan Völgyi 35; po třetinách: 0:0, 5:3, 1:0;