V sobotu jsme se utkali se Znojmem. Bohužel jsme ale prohráli 6:10. V čem vidíš příčinu tohoto neúspěchu?

V sobotu nás lepší výsledek stálo více faktorů, ale jako hlavní příčinu vidím špatný vstup do utkání, kdy jsme chybami nabídli soupeři šance, které proměnil. Po 10 minutách jsme prohrávali o 4 góly. To byl podobný vstup jako minule v Karlových Varech a toho se musíme do příštího zápasu vyvarovat. Je potřeba zlepšit naši defenzivu a přestat dělat chyby, které nás stojí zápasy.

Ty jsi po pátém obdrženém gólu opustil brankoviště. Bylo příčinou nějaké drobné zranění?

Už při čtvrtém gólu jsem se tam špatně zorientoval a lehce si natáhl stehenní sval. Při pátém gólu se stalo to, že se soupeř hnal v přečíslení na naši branku a já se při pokusu vyřešit tuto situaci rychlým přesunem zranil. V tu chvíli jsem cítil, že dále to nepůjde a přenechal sem místo svému parťákovi.

V brance se místo tebe objevil Jirka Veinfurter. Troufneš si ohodnotit jeho výkon?

Jirka šel do zápasu za stavu, který pro nás nebyl vůbec dobrý. Myslím, že zachytal solidně a připsal si několik velmi dobrých zákroků. Bohužel ani on nedokázal zabránit určitým situacím, ze kterých jsme následně obdrželi další branky.

Tento týden nás nejprve ve čtvrtek čeká Chomutov a v sobotu doma Petrovice? Co od zápasů čekáš a zkusíš odhadnout výsledek?

Tento týden pro nás bude náročný. Trápí nás zranění, ale budeme se snažit dát do kupy a už ve čtvrtek v Chomutově zlomit neúspěšnou venkovní sérii, navíc v Chomutově, ve kterém jsme už hodně dlouho nevyhráli. Myslím, že je ideální čas s tím něco udělat. Poté je potřeba zregenerovat a dát všechno do domácího zápasu s Petrovicemi. S těmi jsme naopak třikrát za sebou zvítězili a určitě na tom nebudeme chtít něco měnit.

I přes nelichotivé výsledky si do ASVAJe v sobotu našlo cestu 112 fanoušků. Chtěl by si příznivcům jaroměřského florbalu něco vzkázat?

Je pravda, že výsledky jsou takové, jaké jsou a nelíbí se to asi nikomu. Radost jsme udělali naším fanouškům zatím pouze jednou. O to víc si vážím jejich podpory, která je pro nás motorem a žene nás do další práce. Vzkaz pro ně mám následující: „za celý tým vám moc děkuji. Věřím, že zase začneme pravidelně vyhrávat a dělat vám našimi výkony radost. Sezóna je ještě dlouhá a čeká nás společně spousta důležitých momentů“.

Na závěr nám prosím prozraď něco ze svého soukromého života. Jak například vypadá tvůj den?

Můj den vypadá tak, že často jezdím do školy. Studuji tělesnou výchovu a historii v Hradci Králové. Dále se věnuji aktivně sportu a pohybu. Kromě florbalu hraju volejbal za sokol Jezbiny a také teď chodím často plavat a do posilovny. Baví mě večer sledovat seriály nebo čtu knihy, jelikož se mi blíží státnice.