Dušane, po dlouhé době domácí výhra 6:2. V sobotu jsi předvedl několik skvělých zákroků a byl jsi základním stavebním kamenem úspěchu. Jak bys zápas zhodnotil a co podle tebe byly důležité momenty?

Zápas hodnotím velmi kladně, sice jsou pořád věci, na kterých musíme zapracovat, ale důležitější je, že jsme celý zápas zvládli odmakat. Důležitým momentem byl každý zablokovaný míček, který pomohl k mému výkonu. Ke konci nás Petrovice trochu tlačily, ale dokázali jsme tlak ustát a přidat vítězný gól.

Do brankoviště ses vrátil po delší pauze. Čím byla zapříčiněná?

Jedna z příčin byla, že jsem byl na začátku sezóny 2x nemocný. Další příčinou bylo, že jsem nemohl chytit za správný konec začátek sezóny. Je pravdou, že po gólmanské stránce jsem měl menší „krizi’’, ze které jsem se postupně vyhrabal.

V sobotu 6.11. nás čeká další domácí utkání. Tentokrát budou naším soupeřem brněnští Gullivers. Zkusíš odhadnout, co by na tým z moravské metropole mohlo platit, abychom si připsali další 3 body?

Pevná obrana a důraz před brankou mohou rozhodnout zápas v náš prospěch. Podle mého názoru bude zápas hodně bohatý na góly.

Ve florbalovém brankovišti jsme měli možnost tě poprvé zahlédnout v sezoně 2014/2015. Konkrétně to byl zápas, který se uskutečnil 28.9.2014 proti Hostinnému (výhra 14:2). Jak na začátky vzpomínáš a kdo tě vlastně k florbalu přivedl?

Začátky byly trochu krušnější, ale postupem času jsem se dokázal vytáhnout. K florbalu mě přivedli kamarádi ze školy, kde jsme se o florbale neustále bavili.

Na sobotním utkání proti Petrovicím byla opět skvělá divácká kulisa. Přišlo skvělých 129 fanoušků. Chtěl bys něco vzkázat příznivcům jaroměřského sokola?

Rozhodně ať nás nadále chodí podporovat.
I přes nepříznivé výsledky nás to neustále žene dopředu, jste důležitým článkem zápasu.

Minulý rok jsi úspěšně dokončil středoškolské vzdělání. Kam dál směřují tvoje kroky?

Šel jsem okusit dospělácký život a vydal jsem se do práce. Příští rok plánuji, studovat vysokou školu.

Můžeš přiblížit o jaký obor se jednalo a na kterou univerzitu se chystáš?

Studoval jsem Ekonomiku a podnikaní - sportovní management a chystám se jít na vysokou školu na UHK do Hradce Králové na obor Informační managment. Momentálně pracuji ve skladu v Novém Městě nad Metují jako kvalifikovaný skladový dispečer.