Vítězství za 3 body před domácím publikem je na světě. Zrodilo se v neděli 10. října a Jaroměř rozprášila Letku 10:5. V každé třetině jsme byli lepší a po zlepšeném výkonu jsme zaslouženě vyhráli.

V dresu Jaroměře se velmi dobře uvedl nováček týmu Milan Sucharda, který se svými 3 góly a nahrávkou podílel na desetigólové nadílce. Papírový favorit ze Štěpánkovic nejvíce zahrozil ve třetí třetině za stavu 6:2 pro nás, ale tento tlak jsme ustáli a na každou další branku Letky jsme reagovali vstřeleným gólem. Závěr zápasu jsme si již pohlídali a dvě minuty před koncem domácí kapitán Nožička korunoval výsledek desátou brankou.

Do zápasu jsme nastoupili s vědomím, že vstup do sezóny není dobrý a je třeba bodovat. Rychlé vedení a zodpovědná obrana, dobrá hra v předbrankovém prostoru, gól v oslabení a celkově zlepšený herní projev mužstva konečně přinesl první vítězství v sezóně.

TJ Sokol Jaroměř - FBC Letka Toman Finance Group 10:5
branky:
2. Jiří Hofman, 17. Milan Sucharda, 28. Michal Janeček, 29. Petr Hašek, 37. Milan Sucharda, 47. Milan Sucharda, 50. Jakub Kubina, 53. Michal Janeček, 55. Tomáš Hejzlar, 59. Michal Nožička - 19. Tomáš Zach, 31. Jan Hranický, 49. Martin Krupa, 51. Petr West, 57. Jiří Šincl; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Šimon Špaček 17 - Roman Fučík 17, Tomáš Petr 4; po třetinách: 2:1, 3:1, 5:3;