Jaroměřští sokoli si před ligovou sezónou 21/22 prošli dlouhou letní přípravou zakončenou dvěma přípravnými zápasy s FBK Jičín a pohárovou účastí ve skupině D. Měli jste možnost vše sledovat nejen osobně na tribuně haly Asvaj, ale také na sociálních sítích jako je Facebook, Instagram, na webové stránce florbaljaromer.cz nebo v online přenosu, a také na webu tvcom.cz. 

Příprava týmu byla zakončena velmi dobrými výsledky v Poháru. A to dvěma výhrami a jednou prohrou v posledním zápasu na půdě Fat Pipe Start98 Kunratice. Dokázali jsme přehrát dva soupeře z Livesport Superligy a celkově obsadit druhou pozici ve skupině D vrcholové části Poháru Českého florbalu. Tento výsledek nás posouvá do osmifinále a je jisté, že si 9. listopadu zahrajeme doma proti Panthers Otrokovice. Otrokovice jsou účastníkem Livesport Superligy a proto věříme, že zápas přinese atraktivní podívanou. V případě změny termínu zápasu vás budeme včas informovat.

Ligový start proti Bulldogs Brno je na úvod sezóny opravdovým tzv. šlápnutím na plyn, protože brněnští po sestupu z nejvyšší soutěže do 1. ligy vždy hráli výsledkově o nejvyšší patra v tabulce. Skutečnou sílu však budou muset prokázat na proslulém jaroměřském povrchu, na který si soupeři těžce zvykají. Měli bychom toho využít ve svůj prospěch a zopakovat scénář z minulého domácího zápasu proti Hattricku. Rychle získat vedení v zápasu, kontrolovat průběh hry, neoslabovat se zbytečným vyloučením a dobře odbránit závěr zápasu. Čeká nás těžký zápas a doufejme, že uvidíme krásný florbal!!!  


Výsledek posledního vzájemného utkání z 13.9.2020:

Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř 6:0
branky: 
7. Matěj Surkoš, 7. Filip Sedmera, 35. Martin Fajt, 38. Filip Sedmera, 55. Adam Konečný, 58. Miroslav Kladivo; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 118; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 20 - Dušan Völgyi 24, Šimon Špaček 0; po třetinách: 2:0, 2:0, 2:0;


Sobotní utkání můžete sledovat pod následujícími odkazy:
textový online
video přenos