Druhý listopadový víkend byl prvním ze dvou v této sezóně, kdy hrají obě družstva našich nejmenších, tedy přípravka i elévové. Vzhledem k tomu, že jsou tyto kategorie na zápasy oddělené, dal zabrat tento víkend zejména trenérům :)

Benjamínci, tedy přípravka, se představili v domácí hale ASVAJ a to tentokrát dokonce jako dva týmy - Sokolíci a Lvíčata. Obě družstva nezklamala a přinesla spoustu florbalové radosti nejen sobě, ale i trenérům, rodičům a dalším divákům, kteří do haly dorazili.

Děkujeme všem účastníkům na hřišti a velký dík i rodičům, kteří nám pomohli s organizací turnaje přípravky ať už při stavění, či bourání hřiště, či jako zdravotník! Další turnaj přípravky nás čeká 3. prosince v Jičíně.

Elévové se představili v neděli v Kuklenách a i oni si vedli výborně! Dvě družstva, každé odehrálo 6 patnáctiminutových utkání a výsledkem bylo 11 vítězství a jediná remíza. Ale nejde ani tak o výsledky, stejně jako u přípravky, i u elévů jde spíš o radost ze hry a té si, doufám, děti užily dostatek. Velká pochvala patří hráčům i za bojovnost, které už je v této kategorii potřeba o něco více než u nejmenších.

Elévové hrají už za dva týdny, v sobotu 26.listopadu, a to doma v hale ASVAJ! Opět uvítáme pomoc rodičů při přípravě a bourání hřiště.