Vítězství 8:3 se nerodilo lehce a před třetí třetinou byl stav pouze 3:2 pro Sokol. Dobrý vstup do zápasu, skvělé blokování střel, výtečný výkon gólmana Dušana Völgyi a gólová smršť ve třetí třetině v podání našich formací vynesla zisk tří bodů, které vezeme z Havířova. Torpedo v letošní sezóně dokáže porážet favority, ale z pohledu umístění v tabulce je zatím mimo předkolo play off, stejně jako Jaroměř.V 5. kole jsme hostili Torpedo na Asvaji a prohráli jsme v prodloužení 3:4 a dnešním výsledkem jsme vyrovnali sérii v základní části na 1:1. Čeká nás ještě devět ligových utkání, ale souboj mezi Jaroměří a Havířovem bude pokračovat na dálku. Bude to souboj o 10. příčku, tedy boj o předkolo play off. Bude to ještě napínavé!

Torpedo Havířov - TJ Sokol Jaroměř 3:8
branky:
37. Tomáš Řezáč, 39. Kamil Peřka, 51. Martin Šulc - 1. Tomáš Hejzlar, 12. Patrik Horčička, 14. Jiří Hofman, 42. Daniel Kroupa, 46. Milan Sucharda, 58. Daniel Kroupa, 60. Matyáš Velc, 60. Tomáš Hejzlar; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 4, Štěpán Laja 13 - Dušan Völgyi 28; po třetinách: 0:3, 2:0, 1:5;