Co bylo nějakou dobu na spadnutí, už je tady! Klubový Fanshop najdete v sekci Fanzone, a už nyní v něm najdete několik kousků s klubovou grafikou, či v klubových barvách. 

Kromě tradičních triček můžete objednávat mikiny v nové barvě, opět s možností potisku vlastního jména. Úplnou novinkou jsou pak zimní pletené čepice s bambulí i bez a v limitované edici nabízíme ponožky Fatpipe, samozřejmě s vyšitým klubovým znakem.

Z ostatního zboží na vás čekají zbrusu nové sportovní lahve a také sportovní batohy, alias "pytlíky na cvičky" :)

Věnujte pozornost aktuálním dodacím lhůtám. V tuto chvíli budeme naskladňovat základní sortiment a proto směřujeme dodací lhůty zejména k nadcházejícím Vánocům. Dnešním dnem začíná běžet krátké období, kdy je možné objednávat Vánoční dárky pro sebe, případně pro své děti a blízké. Pokud objednáte do 13.11., dodáme vám vaši objednávku nejpozději do 18.12.! 

Později, po doručení Vánočních objednávek, bude možné objednávat zboží bez individuálního potisku s kratšími dodacími lhůtami, resp. některé zboží bude trvale skladem. 

Další kousky budou přibývat postupně. Určitě budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své tipy, co by se mělo v našem Fanshopu objevit. Napište nám na florbaljaromer@centrum.cz, či kamkoli jinam - Instagram, Facebook, Twitter