Matyáši, o víkendu jsme získali na hřišti soupeře druhou výhru a snížili tak v sérii na 2:3. Teď budeme hrát opět před domácími diváky. Co od sobotního utkání očekáváš?

Očekávám hodně tvrdou a vyrovnanou bitvu, kterou chceme zvládnout a vrátit sérii zpět do Havířova. Já i celý tým věříme, že přijde co nejvíce lidi, kteří nás poženou k vyrovnání této série a my se jim to pokusíme splnit!

Vraťme se nejprve o krok zpět. Sobotní výhra se v Havířově nerodila úplně jednoduše. Přestože výsledek může vypadat jednoznačně. Popiš prosím krátce vývoj utkání.

Ze začátku to byl hodně vyrovnaný zápas a i přesto, že nás Havířov přestřílel, tak s naši dobrou obranu a spoustu bloků jsme je nepustili do vedení. Hráli jsme skvěle na balonu, ale nedokázali jsme se moc dostával do zakončení. Naštěstí se to ve 3 třetině změnilo a už byla demolice z naši strany, kterou doufám, že převedeme i do dalších zápasů.

Za zlomový okamžik by se dalo považovat tvoje proměněné trestné střílení. Co se ti honilo hlavou, když jsi na nájezd šel?

No nebudu lhát, asi jsem takhle důležitý nájezd ještě nejel. Prohrávali jsme v sérii 3:1 a Havířov v zápase vedl 3:2. Určitě to nebyla jednoduchá situace, navíc v hale domácích. Ze začátku se mi na ten nájezd moc nechtělo, ale nakonec jsem vzal zodpovědnost na sebe a když jsem nájezd proměnil, tak mi spadl kamen ze srdce.

V sobotu 26.3. se od 19:00 na ASVAJi odehraje další utkání této vyrovnané série. Chtěl bys něco příznivcům jaroměřského florbalu vzkázat?

Jak už jsem říkal v první odpovědi. Budeme rádi, když nás lidi přijdou podpořit, aby nám pomohli k vrácení série do Havířova.