Do dějiště turnaje vyrazili naši kluci už ve středu, aby se stihli aklimatizovat a před samotným zahájením turnaje objevit krásy moravské metropole.
V základní skupině jsme se postupně střetli s těmito týmy: TROOPERS, MMA Club Smíchov, SKV, PSN Tatran Střešovice a K1 Florbal Židenice.

Úvodní zápas základní skupiny jsme s Tatranem Střešovice prohráli až v samotném závěru 1:2. V dalším zápase už jsme si však připsali 3 body do tabulky, po výhře nad domácími Židenicemi. To bylo ze čtvrtečního programu vše. Další zápasy nás čekali v pátek.

Naším prvním pátečním soupeřem byl MMA Club Smíchov. Tým složený převážně z hráčů Tatranu a Bohemians byl však nad naše síly. Kuriozitou tohoto zápasu byl fakt, že oba týmy měli pouze bílou sadu dresů. Takže jsme museli celý zápas odehrát takzvaně nahoře bez, což lahodilo nejednomu dámskému oku. V posledních dvou zápasech základní skupiny už jsme remizovali s SKV a následně prohráli s TROOPERS.

Se ziskem 4 bodů jsme tak obsadili páté místo v tabulce.
Sobota patřila vyřazovacím bojům. Nejprve jsme v prvním kolem opět porazili Židenice 4:3. Následně nám však los turnaje přiřkl TROOPERS, kteří nás stejně, jako v základní skupině, porazili.

Komentář hlavního trenéra Michala Nožičky: „Chtěl bych klukům poděkovat za výkony, které na turnaji odvedli. Škoda jen, že systém play-off je nastaven tak, že další kola hraješ se stejnými týmy, jako v základní skupině. Velké díky patří i holkám z pražských Bohemians, za jejich podporu během některých zápasů!“