Po první třetině se šlo do šaten za smírného stavu 2:2, v té druhé ale soupeř odskočil o tři branky a ve třetí se mu podařilo ještě o něco málo navýšit na konečných 7:3.

Díky pondělnímu výsledku sice nepostupujeme z 1. místa, na kterém je právě náš pondělní soupeř (stačil by nám aspoň bod). I tak ale jdeme díky vítězstvím nad superligovými celky ve Vrcholové části Poháru dál a navíc v naší skupině postupují oba prvoligové týmy na úkor superligových! Díky tomu bychom měli jít v osmifinále na dalšího účastníka Superligy Panthers Otrokovice.

Utkání by se mělo konat 9. 11. na naší domácí půdě, takže se máme určitě na co těšit! O přesném čase či případném nuceném přesunu utkání vás budeme včas informovat ;-)


Komentář trenéra Jaroměře Martina Klapky:
"Dnes jsme předvedli diametrálně odlišný výkon od předchozíh zápasů. Soupeř nás přehrál v osobních soubojích a hlavně ve střelecké produktivitě. Děkuji soupeři za zápas a několika divákům za to, že přišli."

Komentář trenéra Kunratic Adama Havránka:
"Zápas ve kterém jsme se dlouho dostávali do tempa a bojovali s vlastní hrou. od druhé třetiny se naše hra zlepšovala, což se ukazalo i na skóre zápasu. Jsem rád, že jsme třetí třetinu zvládli a nenechali si dát slepené góly, který by dostaly soupeře do hry. Díky soupeři a rozhodčím za utkání."


Start98 Kunratice - TJ Sokol Jaroměř 7:3

branky: 12. Jan Kerzel, 20. Jan Kerzel, 21. Martin Fenik, 30. Adam Kulík, 39. Jiří Lebeda, 48. Jiří Lebeda, 51. Jan Kerzel - 14. Vojtěch Doleček, 16. Jan Hrobský, 49. Michal Nožička; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Martin Petr 18 - Dušan Völgyi 12, Jiří Veinfurter 14; po třetinách: 2:2, 3:0, 2:1;

Další info o utkání: 

Online
Video záznam utkání
Statistiky