V té první jsme zářili a v cestě vzhůru nám zabránil pouze příchod pandemie Covidu. V následujícím ročníku se odehrálo jenom sedm zápasů a poté došlo k přerušení soutěže opět z důvodu nástupu Covidu. Úvod loňské sezóny se vůbec nepovedl. V závěru základní části jsme nedokázali dohnat body potřebné pro předkolo play off, ačkoliv jsme na tom tvrdě pracovali a dokázali porazit favority ligy jako je Chomutov a Bulldogs Brno. Následné play down proti Torpedu Havířov jsme prohráli 2:4. Tím jsme v 1. lize skončili svoji jízdu.

V úvodu sezóny nás v neděli 11. září 2022 od 18. hodiny v SH ZŠ Rudná čekají Panthers Praha, takže první zápas si zahrajeme venku. Poslední vzájemná utkání proběhla v Národní lize západ v sezóně 2018/2019 a výsledky obou zápasů byly 3:8 a 8:3. Na dnešní soupisce Panthers byste našli nejvýše tři jména, která budou mít v paměti tyto zápasy proti Jaroměři. Natolik se kádr našeho soupeře za ta léta proměnil. Změny v našem A mužstvu před letošní sezónou však také nastaly.

Aktuálně na soupisce již neuvidíte: Jana Hrobského, Jakuba Kubinu, Petra Haška, Pavla Kotrče a Šimona Špačka. Naopak jsme tým posílili o jaroměřské juniory Míru Nepraše, Jirku Lhotského a Erika Mikase. Z FBC Liberec  u nás nadále hostuje Milan Sucharda a nově přišli na střídavý start Daniel Sedláček a gólman Mikuláš Futschik, oba taktéž z FBC Liberec. V tuto chvíli není soupiska pro sezónu ještě zcela uzavřená a očekáváme příchod dalších hráčů, o kterých vás budeme informovat. Přejme klukům ať jim to spolu ladí, dávají hodně gólů a nováčkům přejeme vřelé přijetí do kolektivu.

Vážení jaroměřští fanoušci, máte se nač těšit, protože sezóna může být dlouhá a to my tady v Jaroměři už moc dobře víme!!! Podpořte svůj tým účastí v hledišti haly Asvaj nebo sledujte online zápis z utkání. Videopřenosy ze zápasů jsou v Národní lize pouze v play-off.