Proti FBC Dobruška jsme bohužel zaspali a nechali si zbytečně nasypat 4 góly. Na začátku druhé třetiny jsme prvním gólem snížili a od poloviny zápasu byli i díky změně rozestavění lepší, ale neměli jsme štěstí a nedařilo se nám přidat další branky. Naopak 7 vteřin před koncem prostřední části soupeř při své přesilovce 5 na 3 opět odskočil do čtyřbrankového vedení. Ve třetí třetině nám to tam konečně začalo padat a necelé dvě minutky před koncem jsme srovnali na konečných 5:5.

Online
Statistiky

S FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší B to byla větší přetahovaná, ač naší vinou. První třetinu jsme odehráli velmi dobře, vyhráli ji 3:1 a měli slibně nakročeno. Pak jsme se ale zbytečně stáhli do defenzivy a ač byl soupeř slabší, dali jsme mu tím prostor manévrovat. Toho soupeř využil, což ho nakoplo, dotáhl skóre a dostal se na chvíli i do jednobrankového vedení. To se nám sice ještě podařilo překlopit na naši stranu, ale necelé dvě minuty před koncem bylo srovnáno a zápas dopadl 6:6.